• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

do otlanderów - OMG!

Status
Not open for further replies.

Azi

Banned User
Joined
Aug 12, 2007
Messages
1,167
Reaction score
53
Location
Włocławek
No więc tak, chciałem coś wam przekazać, ale i tak zapewne nikt tego nie przeczyta,
a ci co przeczytają to będą hejtować mnie i mój post, joł joł!
No więc tak, kurwa! Wszedłem na otland, chociaż wakacje, żadko wchodze, bo mam lepsze rzeczy do roboty, ale
Od mojej wizyty ostatniej nic się nie zmieniło, a nawet jest gorzej, a ja kurwa się dziwie jak to!
Połowa niedojebów ze starymi wyjebała gdzieś za granice, 1/4 wypierdoliła nad morza, w góry i na inne zapizdowa,
A kurwa śmietnik jeszcze większy...
Czy wy jesteście aż tak pojebani? Nie mówię tutaj o wszystkich, bo są wyjątki,
Ale niedojeby jak widzą, że nie ma kto napierdalać bezsensownych pierdolonych postów to muszą kurwa
nadrobić za siebie i za kolegów z podobnym IQ, ogarnijcie kurwa dupy!

pozdrawiam w szczególności kule i sammiego, bo oni tutaj dbają o porządek i muszą się z tymi niedojebami
pierdolić, a także pozdrawiam Mamę, Tatę, całą rodzine, wszystkich włocławian i kto tam jeszcze chce... ;s
 
No więc tak, chciałem coś wam przekazać, ale i tak zapewne nikt tego nie przeczyta,
a ci co przeczytają to będą hejtować mnie i mój post, joł joł!
No więc tak, kurwa! Wszedłem na otland, chociaż wakacje, żadko wchodze, bo mam lepsze rzeczy do roboty, ale
Od mojej wizyty ostatniej nic się nie zmieniło, a nawet jest gorzej, a ja kurwa się dziwie jak to!
Połowa niedojebów ze starymi wyjebała gdzieś za granice, 1/4 wypierdoliła nad morza, w góry i na inne zapizdowa,
A kurwa śmietnik jeszcze większy...
Czy wy jesteście aż tak pojebani? Nie mówię tutaj o wszystkich, bo są wyjątki,
Ale niedojeby jak widzą, że nie ma kto napierdalać bezsensownych pierdolonych postów to muszą kurwa
nadrobić za siebie i za kolegów z podobnym IQ, ogarnijcie kurwa dupy!

pozdrawiam w szczególności kule i sammiego, bo oni tutaj dbają o porządek i muszą się z tymi niedojebami
pierdolić, a także pozdrawiam Mamę, Tatę, całą rodzine, wszystkich włocławian i kto tam jeszcze chce... ;s


true ; ) tutaj moze pomuc tylko zamkniecie tego pojebanego boardu
 
nic nie poradzisz Azi, te forum już upadło =)
ten board*

#Topic
Ja się zastanawiam czy tu nie jest gorzej niż na TNP.
Uwierzcie mi, że tam nie ma takiego niedojebanego spamu i bezsensownych, nic niewnoszących do tematu postów.
Otland różnił się tym, że ty były osoby bardziej ogarnięte, ale jak widzę te tematy i te wasze niedojebane posty to aż mi się płakać chce...
 
coz, przyszly pokemony chuj wie skad, srednia wieku teraz to 12lat no i tak to wyglada
osobiscie nie jestem za zamknieciem boardu ale za ostrym rygorem w stosunku do pokemonow czyli banowaniem tych niedojebow, niech wroca skad przyszli i spamuja sobie na sledziku
 
pozdrawiam w szczególności kule i sammiego, bo oni tutaj dbają o porządek i muszą się z tymi niedojebami
pierdolić, a także pozdrawiam Mamę, Tatę, całą rodzine, wszystkich włocławian i kto tam jeszcze chce... ;s

Również pozdrawiam chłopaków oraz twoją Mamę i Tatę.

Wydaje mi się że serio zamknięcie PB było by dobrym rozwiązaniem jednak trochę szkoda by było stracić kontakt z niektórymi osobami z PB.
 
Wydaje mi się że serio zamknięcie PB było by dobrym rozwiązaniem jednak trochę szkoda by było stracić kontakt z niektórymi osobami z PB.

Moze PB zrobic na invajta ? ( nie wiem czy VB taka opcje posiada )
 
Ja jestem za zamknięciem PB a jestem pewien że większość tych pro elo super spammerów nie umie ang więc pójdą gdzie indziej spamować.
 
Prawde mowiac to nie ma sie dziwic, ze syf, poniewaz wszystkie tematy w ktorych chce sie pogadac sa usuwane.
Nie mozna nawet pomagac.

Moglaby byc zmiana w regulaminie.
Na cos typu idiotom, ani osobom nie znanym nie pomagamy.
I ich tematy byly by kasowane...
 
Też uważam, że PB powinno być od X postów, np. od 400.
To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie tego niedojebanego problemu.
Nowych, wkurwiających dzieciaków by nie było, a żeby pogadać z bardziej ogarniętymi musieliby iść do szkoły nauczyć się angielskiego.
 
PB nie będzie zamknięty, i z tego co wiem to Talaturen nie ma w planach wprowadzenia żadnych limitów na postowanie w PB.

Większość osób, którzy wypowiedzieli się w tym temacie właśnie PRZYCZYNIA się do tego co napisał Azi, a udają nie winnych.

Radzę się trzymać na baczności, bo teraz takie osoby jak: Lanceq, marley i inni "hejter luv" będą banowani permamentnie.

Temat zamykam, bo i nie ma sensu bo do tych ludzi i tak nic nie dotrze.

Ciekaw tylko jestem, czy na rl też tacy wygadani są. :)

Pozdrowienia.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top