• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dobry film który ostatnio oglądałeś.

Sometimes

You
Joined
May 15, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Location
Polska, England [Poland Welcome]
Temat założony na zniszczenie nudy, nie mam co oglądać, a lubię filmy gdzie jest akcja lub dzieje się prawdziwa komedia. Koniec gadania, czas przejść do rzeczy. Jeżeli obejrzałeś jakiś film akcji lub dobrą komedie, zaprezentuj ją.



-= Banlieue 13 Ultimatum =-


Paryż, rok 2013. „D13” - 13 dzielnica, jest odseparowana od miasta i rozbita na getta. Niepodzielnie rządzą w nich etniczne gangi, brutalnie kontrolujące życie dzielnicy, pobierające haracze i uwikłane w przemysł narkotykowy. Jedynym sprawiedliwym w tym ziemskim piekle jest Leito, samotny bojownik i Damien, kapitan policji, którzy razem walczą o prawa D13.
Zdesperowane władze i tajne służby decydują się na "ostateczne rozwiązanie" problemu 13 dzielnicy. Gliniarz i mistrz sztuk walki stają przed wyzwaniem uratowania 13 dzielnicy przed zagładą.




Film jest bardzo wciągający, zazwyczaj gdy oglądałem filmy to urywał mi się on po 10 minutach. Teraz było inaczej, oglądałem go z zaciekawieniem i nawet oka nie przymknąłem, bardzo dobra akcja. Gangi władające 13 dzielnicą i bezdomni ludzie. Naprawde świetny film. Może mało parkoura, ale jest dużo walki, jest co oglądać i gorąco polecam wszystkim.

-= Doomsday =-


Śmiertelna plaga, znana jako "Virus Reaper", wybuchła, zabijając setki tysięcy ludzi. W desperacji brytyjski gubernator ewakuuje z zakażonego obszaru niezainfekowanych ludzi, po czym buduje ścianę, która ma odseparować skażony teren. Trzydzieści lat później ściana ciągle stoi, zaś o całym incydencie zapomniano, aż do momentu, gdy wirus atakuje ponownie. Gubernator decyduje się wysłać specjalny zespół dowodzony przez major Eden Sinclair, do skażonej strefy w celu zbadania możliwości znalezienia lekarstwa.


doomsday_ver6.jpg


Ten film jest jednym z najlepszych jaki oglądałem, akcji jest tutaj bardzo dużo. Oglądanie go jest wciągające, takiego filmu dawno nie oglądałem. Może film pokazuje coś w stylu Resident Evil, lecz to nie to. Tutaj zainfekowani mają zachowania prawie ludzkie, ale są kanibalami i świrami. Film polecam.
 
Film z 2002 roku ktory utkwił mi w pamieci , nie widzialem lepszego , nie wszystkim sie on podoba , nie wszyscy go rozumieja, ma w sobie to cos , POLECAM :wub::wub::wub:


samba.jpg
 
Back
Top