• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dobry smartfon dual sim

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Witam.
Może ktoś polecić jakiś fajny smartfon dual sim. Mam samsunga young pro y z qwerty, ale to strasznie wolne urządzenie, można kurwicy dostać. Proszę o jakieś propozycję w granicach max 800zł. Nie muszą być nówki.
 
W tej cenie najlepszym i jedynym słusznym rozwiązaniem będzie Lenovo A820. Jego kosz to gdzieś 500-600zł, posiada 4-rdzeniowy procesor 1.2Ghz, ekran IPS 540 x 960 i dość mocną baterię 2000mAh, jakość wykonania także nie jest zła. Specyfikacją przebija nawet SGSa II, którego można dostać używanego w podobnej cenie.
 
a co myślicie o Goclever insignia 5?
Jeszcze go nie ma w sprzedaży, ale patrząc na cenę i specyfikację to dość ciekawie się zapowiada. Posiada trochę mało pamięci wbudowanej, ale zawsze można ją rozbudować kartą pamięci. GoClever nie jest też nową firmą na rynku, także na jakość wykonania raczej nie powinieneś narzekać.
 
Jeszcze go nie ma w sprzedaży, ale patrząc na cenę i specyfikację to dość ciekawie się zapowiada. Posiada trochę mało pamięci wbudowanej, ale zawsze można ją rozbudować kartą pamięci. GoClever nie jest też nową firmą na rynku, także na jakość wykonania raczej nie powinieneś narzekać.
ten lenovo ma fajne bebechy, ale kurde wizualnie strasznie wygląda..
 
Tak jak Crypton polecam A820, sam go kupiłem choć stać mnie na coś droższego ale pytanie po co skoro mogę mięć dobry/ładny telefon z dobrym hardwere za niecałe 500zł. Kupowałem na aliexpress i paczka szła 2tyg.
 
Back
Top