• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dobry wybór kompa?

Zacznijmy od tego, że żaden gotowy komp na allegro nie będzie dobrym wyborem. Co z tego, że i5 skoro karta graficzna do zastosowań biurowych, a zasilacza sam bałbym się używać. Jak kupować PC to tylko na części.
Polecam przejrzenie tego tematu: http://forum.pclab.pl/topic/725124-FAQ-polecane-zestawy-komputeroweAktualne-na-dzień-12012013/
Znajdziesz tam najlepsze zestawy w różnych przedziałach cenowych. Swoją drogą - do jakich zastosowań komputer będzie głównie służył?
 
w tym przedziale to bym bardziej szukal miedzy amd/ati jak chcesz moge ci zlozyc zestawik do 2k
 
zasilacz 500W hehe :D
przeta on się może spalić - radziłbym kupienie płyty głównej, obudowy i wtedy składanie sobie,
masz satysfakcję a po drugie gwarancje że nic się nie ukruszy - w tym linku co podałeś masz kartę graficzną 1GB a nie 2GB...
 
zlozylem kompa za +/- 1900-2000 zlociszy oto specyfikacja:

CPU: AMD Athlon II X4 750K 3.4GHz Quad-Core Processor
Motherboard: MSI FM2-A55M-E33 Micro ATX FM2 Motherboard
Memory: Kingston XMP Blu Red Series 8GB (2 x 4GB) DDR3-1600 Memory
Storage: Western Digital RE3 1TB 3.5" 7200RPM Internal Hard Drive
Video Card: Asus Radeon HD 7790 2GB Video Card
Case: BitFenix Merc Beta (Black) ATX Mid Tower Case
Power Supply: Corsair CX 500W 80+ Bronze Certified Semi-Modular ATX Power Supply
 
Zestaw nawet dość dobry, jednak nie sądzę, że Ramy 1600Mhz będą potrzebne w tym zestawie. Jeśli autor tematu zastanawiałby się
nad takim zestawem - polecam wziąć Goodramy (firma w miarę solidna, a co najważniejsze - polska) 2x 4gb 1333Mhz i dołożyć do Radeona HD7850.
 
komp juz zamowiony ten co poodalem, Mi tylko potrzebny jest do tibi i bota, gta 4, paru starszych gierek, nie mialem czasu sie bawic w skladanie komputera, bo potrzebowialem jak najszybciej nowy, bo stary poszedł pod mlotek w stanie wkurwienia. Pytajac czy dobry mialem na mysli gotowe kompy z allegro w tej cenie. Swoją drogą nie chce amd, mialem athlona swego czasu i trzeba bylo na pentium sie przerzucić.-
 
Tylko czekać aż zacznie się coś dziać. Szybki dysk twardy, cichy zasilacz.. Jak myślisz czemu nie ma ich nazwy?
 
kones pewnie dlatego ze albo byly uzywane albo to jakies buble. mnie tez zastanawial brak nazw ale co tam, nie nasza kasa poszla w bloto.
 
Najlepsze z tej aukcji jest to, że oni "grali" w takie gry jak Battlefield, Crysis i AC na tej pseudo karcie. Nie zarzucisz im nawet, że robią w chuja, równie dobrze mogli grać w BF1944, a obrazek z BF4 dla picu.
 
Mam w swoim laptopie kartę 610 w wersji mobilnej (1gb ram) i w BF3 można na minimalnych pograć.
 
ja mam w swoim kompie zintegrowana karte graficzna i uwierzcie mi lub nie ale wyciaga 36-43 fpsy na srednich w bfie3, tak zintegrowana karta graficzna :D
 
Back
Top