• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dodatkowy server na 1 dedyku

EL Polako

New Member
Joined
Mar 25, 2009
Messages
153
Reaction score
1
Planuje postawienie drugiego otsa na tym samym dedyku i mam pytanie czy wystarczy robic tak jak w przypadku pierwszego servera tylko do innego folderu zainstalowac to czy to jest bardziej skomplikowany proces? Ots na linuxe
 
Planuje postawienie drugiego otsa na tym samym dedyku i mam pytanie czy wystarczy robic tak jak w przypadku pierwszego servera tylko do innego folderu zainstalowac to czy to jest bardziej skomplikowany proces? Ots na linuxe

na innym porcie w innym folderze :p
 
no uruchomisz silnik z innym configiem. Chyba że chcesz sie bawić w dwa foldery.. Zresztą co to za pytania w ogóle ; p

Chcesz te serwery mieć ze sobą powiązane? Tzn multiworld? Czy dwa osobno po prostu na innej bazie. Dużo zależy od tego co chcesz.. sprecyzuj to a i odpowiedz dostaniesz konkretniejszą
 
rozumiem ze jesli bym chcial odpalic ten sam server tylko na innym porcie 7172 to wpisuje ta komende ktora podal kolega wyzej a jesli nowy server to instaluje od nowa wszystko w innym folderze?
 
niby tak.. zależy co kryjesz pod pojęciem nowy server, bo jak chcesz w nim zmienić tylko kilka wartości w configu to robisz tak jak ktoś tam podał wyżej. No a jak nowy to tak - nowy folder, nowa baza i te sprawy ; p Do tego strona.. ah nie wiem jak byś to dokładnie chciał mieć. Bo z stroną może być gorzej.
 
Chcialbym zrobic taki sam server jak mialem tylko inna mape oraz swiat non-pvp to co bedzie bardziej oplacalne?
 
i mi skpoiuje cala zawartosc folderu? a Jak polaczyc te servery jednym acc makerem ?i jak to jest z baza danych tez trzeba ja kopiowac?
 
A ja mam pytanie, czy jak wychodzę już z konsoli to da się jakoś zresetować serva? Bo ja zawsze jak chce update zrobic to wchodze na root'a i pisze reboot, mozna to jakos inaczej zrobic?

#Topic
Też mam ten problem, tyle ze ja chce inna mapke i wogole wszystko inne, tyle ze to samo ip i port inny. Ja zrobilem to w nowym folderze, zrobilem nowa baze, zmienilem wszystko w configu i mi chodzi tylko na porcie 7172 i mam pytanko jak teraz zrobic aby w accmakerze dawalo world_id 1?
 
A ja mam pytanie, czy jak wychodzę już z konsoli to da się jakoś zresetować serva? Bo ja zawsze jak chce update zrobic to wchodze na root'a i pisze reboot, mozna to jakos inaczej zrobic?

#Topic
Też mam ten problem, tyle ze ja chce inna mapke i wogole wszystko inne, tyle ze to samo ip i port inny. Ja zrobilem to w nowym folderze, zrobilem nowa baze, zmienilem wszystko w configu i mi chodzi tylko na porcie 7172 i mam pytanko jak teraz zrobic aby w accmakerze dawalo world_id 1?

na normal userze zaintereseuj sie screenem DEBIAN.LINUX.PL :: Zobacz temat - Screen - instalacja, konfiguracja itp.
 
Yhh korzystając z tematu. Elf - dlaczego server ignoruje ip podane w configu?
Dlaczego nasłuchuje na wszystkich IP a nie tylko na podanym, tak jak robi to Apache?
 
Back
Top