• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dodawanie kodu PHP do headera w vB

Xadrian

Active Member
Joined
Feb 24, 2008
Messages
905
Reaction score
26
Location
Poland, Stalowa Wola
Witam.

Chciałbym się Was spytać w jaki sposób mogę dodać swój kod php do headera w vB. W manualu znalazłem instrukcję, aby zrobić plugin z global_start który będzie przypisywał zmiennej zaincludowany plik, a następnie dodać do szablonu wpis na wyświetlanie zmiennej.
Tutaj mój problem pojawił się z wpisem do szablonu, bo ni za cholerę nie wiem gdzie nawet ten szablon jest (standardowy), a jak znajdę potencjalny szablon w .xml to nie mam pojęcia gdzie co wrzucić. Chciałem oszukać tworząc reklamę i tam w kodzie dodać wyświetlanie tej zmiennej, ale nic z tego.

Jest ktoś z Was w stanie mi pomóc?
 
Jakbyś miał licencję to byś uzyskał pomoc na vbulletin.org, więc zakładam że jej nie masz...

Na jaką cholerę plugin do tego ?!
Wejdź w edycję szablonu w PANELU ADMINA i znasz odpowiednią sekcję. A najprościej to walnąć reklamę jako ogłoszenie...
 
Po pierwsze, używamy systemu szablonów w vb, więc jakie kurwa xml? Wszystko w panelu :) (forumhome; headinclude etc).
 
Już załapałem o co chodzi, po prostu w systemie szablonów wybierałem domyślne 'StyleVars' zamiast 'Edytuj szablon' i myślałem że przez ten edytor nic się nie da.

Ale obecnie wszystko gra, specjalne podziękowania dla DD za pomoc.
 
Back
Top