• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Domek - Której drzwi? ; o

Status
Not open for further replies.

marcinek99097

Banned User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
588
Reaction score
4
Location
Poland/Dg
Witam mam problem otóż robię domki i te które są z drzwiami poziomo wgl nie działają z tego wynika ,że drzwi nie pasują ? używałem tych znaczków co automatycznie wybiera closedor i nie działają... w czym tkwi problem?
 
5tz4pc.jpg
 
hmm wszystko jest dobrze powinno działać.. Może coś w silniku?
 
items.xml jest prosto z svn nic nie ruszane , tak się dzieje z każdymi dzwiami poziomymi...
 
Last edited:
A drzwi maja Door ID = 1+ w properties?
 
nie

po prostu nie ma ich dodanych w actions.xml

przykład

Lua:
<action fromid="9273" toid="9274" event="script" value="other/doors.lua"/>
drzwi zamknięte ^drzwi otwarte^ //
 
Last edited:
@chojrak wogóle się nie da wpisać nic w DOOR ID zdjęcie:
23h2cmp.jpg


Natomiast te co działają czyli pionowe :
2922q92.jpg


@otlandmaster nie wiem o co chodzi z tymi skryptami ,ale skoro pionowe działają to czemu poziome.? a to zdjecie z actions.xml

2135hrr.jpg
 
A zamalowałeś drzwi jak dodawałeś w rm houses?(niewiem czy dobrze zrozmumiałem).
 
zamalowałem? chodzi ci o strefę domku? tak...
@edit
więc co wychodzi na to ,że musze wszystkie pionowo drzwi bo nikt nie pomoże?
 
Last edited:
Ja pierdole, weź już przestań się męczyć: items.xml z TFS daj do RME... (DRZWI POZIOME MUSZĄ MIEĆ PODOBNY ATRYBUT W ITEMS JAK DRZWI PIONOWE - nie pamiętam nazwy).

Btw. co to masz w sygnaturce? xD
 
Ok , dzięki wielkie pomogło ! ;]

A no nie udany baner w bardzo profesjonalnym programie photoscape ;] , a tak naprawdę to miłą Panią która reklamuje projekt mój :>
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top