• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

domena.pl

Hols

Ja Tu Tylko Sprzatam
Joined
Jul 1, 2010
Messages
54
Reaction score
4
siemka ;] a więc kupiłem domenę .pl w xaa.pl , podpiełem ją w ehcp panel ale jak wchodzę na nową domene to jakby nie czyta jej wgl ;/ i wywala Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony. Proszę o pomoc rep++
 
Czas na rozpropagowanie dales?

nawet nie wiem co to xdd DNSy gdzie znajde w panelu ?

odpisze ktoś ? Gdzie znajdę adresy DNS w panelu EHCP
 
Last edited by a moderator:
W dns wpisz swoje ip i poczekaj trochę aż twoje dnsy rozejdą się po świecie.
 
jak wpisuję swoje IP w dns to wywala DNS1: błąd - podany adres serwera DNS jest niepoprawny lub nie działa jako DNS.
 
Ale z tego co ja rozumie to on ma hosting na jakiejś stronie, więc jednak musi na DNS.
Gdzie masz hosting? Spytaj się administratora o dnsy, bo chcesz przekierować sobie domenę.
 
Gdzie Ty kurwa chcesz to podpiac?
Pod strone na xaa?
Pod dedyka?
Czy kurwa pod pociag?
Zastanow sie i napisz.
 
Domenę kupiłeś w xaa.pl gz ? To przekieruj ją na IP, nie DNS.
Pewnie jakiś jebucki panel bez ustawień, to sie nie dziw.
 
xaak.jpg


tyle mam w panelu
 
Gdzie Ty kurwa chcesz to podpiac?
Pod strone na xaa?
Pod dedyka?
Czy kurwa pod pociag?
Zastanow sie i napisz.

Nie musisz się spinać laleczko.

jak wpisuję swoje IP w dns to wywala DNS1: błąd - podany adres serwera DNS jest niepoprawny lub nie działa jako DNS.

To napisz do nich niech Ci pomogą, skoro nie umiesz podpiąć.
 
too co mi odpisali
Code:
Musi Pan zatem posiadać własne serwery DNS i je ustawić w 'moje serwery' -> admin -> DNS , następnie pozostaje konfiguracja tych dnsów przez Pana a po naszej stronie nic więcej nie jest potrzebne.
 
Masz dwie opcję:
- samodzielnie odpalić serwer DNS i go skonfigurować
- przekierować domenę na IP używając jakiegoś free dnsa, np no-ip

Użyj tej drugiej.
 
Back
Top