• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[domena] sprzedam (czatulec.pl)

KacykOs

New Member
Joined
Aug 31, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Witam, potrzebuje pilnie pieniążków, więc mam do zaoferowania na sprzedaż domenę czatulec.pl. Jeśli ktoś chce zrobić internetowy czat (np. webczat) to uważam że ta domena jest trafna. Domena znajduje się w serwisie nazwa.pl, więc jeśli ktoś jest chętny do zakupu domeny niech pisze na gg (11996610). Sprzedaż będzie wyglądać w następujący sposób:
Tworzysz konto w serwisie nazwa.pl, ja wystawiam domenę za uzgodnioną cenę, więc nie będzie żadnych niemiłych problemów...
Domenę chcę sprzedać za 200 zł (można się potargować)

GG 11996610
 
Last edited:
Ja na Twoim miejscu wystawiłbym tą domenę za drożej na giełdę w nazwa.pl i czekał aż ktoś ją kupi... są wariaci co kupią i za 1000 zł jeśli nie więcej.
 
ja potrzebuje forsy pilnie tak jak powiedziałem ;/
170 zł mi starcza
 
Wystawiłeś na giełdę za 170zł w nazwa.pl? Wystaw już nie czekaj, na pewno ktoś kupi bo domena jest jak najbardziej trafna :)
 
ok dzięki:)
orientujesz się czy oni coś pobierają (nazwa.pl) od sprzedanej domeny ?
 
Nie jestem pewien, ale nic takiego nie słyszałem.
 
Proszę o zamknięcie tematu, domene wystawiłem na giełdzie nazwa.pl
 
Back
Top