• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

domena

Status
Not open for further replies.

kluku

New Member
Joined
Feb 26, 2010
Messages
52
Reaction score
0
Witam, gdzie polecacie kupić domenę?
Planuje kupić vps/dedyka na ovh i tam widzę że mają jakąś ofertę domen ale całkowicie nie znam się na cenach. Gdzie kupie najtaniej .net lub .com?
A jeszcze jakby ktoś mógł powiedzieć ile się czeka czasu aż zmienią to ip cyferki.cyferki.cyferki.cyferki na tą(tę?) domenę
rep++ pozdro ;]
 
max 5 h, mam pare wypromowanych domen na sell jak chcesz po 50 zl za sztuje, cerberia.com, auturium.com, elestium.info, nelana.pl ?
 
Dzięki ale nie interesują mnie wypromowane domeny ;)
Na tym az.pl ile trzeba czekać na aktywacje?
Rep++ dla was obu
 
Dobra jeszcze dwie wątpliwości
Czym różnią się te opcje:
domena.png
?

I drugie pytanie to jeżeli będę miał dedyk na ovh czy jakimkolwiek innym serwerze to nie muszę brac hostingu WWW czyli nie muszę zaznaczać tych trzech rzeczy:
domena2.png
?
 
Ja tam zawsze kupuje dedyki z ovh i domeny bez problemowo. :)
Kupuje za 23zl na rok
i max czeka sie 24h lub mniej
 
A ja polecam nazwa.pl :) sam mam tam około 20 domen :p
 
az.pl nie polecam bo niby u nich w regulaminie jest że po roku MUSISZ opłacić domenę na kolejny rok ale nie wiem bo nie korzystałem z usług az.pl. Ja polecam home.pl, od dłuższego czasu mam tam kilka domen i jestem za dowolny, do 2010 roku można tam było brać domeny .pl za darmo, teraz też można za darmo ale dodali do regulaminu że za darmo są tylko dla firm.
 
pamietajcie, ze nic nie ma za darmo, szczegolnie w tym kraju naszym pieknym
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top