• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Domowy serwer

A reszta to net za 100-150 no i komputer zależy 8 ram 1100 zl albo 16 ram za 3000 zl ;x
 
@up
Chyba, że komputer z 8GB ram chociaż wydaje mi się, że nie za tą cene;D
RAM'y są tanie do stacjonarnych lub laptopów więc podpinam się do Twojego pytanie bo także ciekaw jestem tego stwierdzenia :)
 
Na allegro patrzałem 1100 zł dobry komputerek 8Ram ;x no można samemu sobie jakąś maszynę złożyć czemu by nie...
Ale wchodząc do Saturna komp 4 giga ram ddr3 procek 2x2.2 to trochę słaby jak na cenę 1700 zł...
 
Tylko spójrz na to, że te pro elo komputery z allegro po 800-1000 zł to nie są takie pro, poczytaj opinie na pebie, czy podobnym forum, dochodzi co do czego, a ci gra na minimalnych nie poleci, więc tak samo będzie z serwerem.
 
Ale o czym wy w ogóle do mnie rozmawiacie...
W Polsce łącze do internetu jakie posiadają przeciętne serwery kosztuje kilka razy więcej niż cały serwer z łączem w serwerowniach.
No i oczywiście nie mówimy o prędkości pobierania...
 
w tp sa sdsl 4mbps kosztuje 1200~ brutto/mc jeżeli umowa na 2 lata, w atman wychodzi chyba taniej, aczkolwiek dalej zbyt drogo, bo za cenę 100mbps sdsl, można sobie kupić z 10 dedyków xd
 
Last edited:
alimek.pl -
100%.. mam do czynienia z tym Panem bardzo długo, nie podpierzy Ci żadnego datapacku.

Lecz? Polecam dedyka w Cuddihosting.pl - dlaczego? Jestem u Cuddlesa już 5 lat. Polecam.
Na początek nie byłby lepszy dla Ciebie jakiś VPS? ;x
 
A VPS udzwignie real mapke?

Jeżeli firma nie stosuje oversellingu, daje małe ograniczenia beancountera do wirtualizacji i dobrze zomptymalizujesz mysqla, to pewnie i pociągnie, ale do real mapek z reguły nie stosuje się vpsów. Już lepiej wykup miejsce na otosie to będziesz miał pewność że lagów brak.
 
Back
Top