• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dopasowanie MySql serwera i acc maykera do hostingu www az.pl

imsory

New Member
Joined
Oct 5, 2008
Messages
41
Reaction score
3
Czy istnieje możliwość aby mój acc mayker (nicaw), oraz ots [TFS 0.3.6] mieli jedną bazę danych na moim hostingu na az.pl.
hosting ma wszystko, Bazy danych SQL, konta ftp, apache itp.

Próbowałem tego dokonać i choć wpisywałem nazwę hostera, hasła i wszystko inne, to ani acc mayker nie mógł się z bazą danych połączyć, ani serwer, również do serwera utworzyłem tabelki.

Na razie stronka i serwer jest na moim localhost, ale wiadomo że chcę aby chociaż stronka była 24h na dobę.

Oczywiście mogę tego dokonać, wykupiłem domenę i wrzucę acc maykera na ftp, ale mam pytanie w stosunku do tego, jak go wrzucić, jak acc mayker korzysta z mojego xampa i jest w folderze xampp\htdocs? (proszę odpowiedzieć), następną sprawą jest fakt, iż acc mayker musi działać na bazie danych z ots'a.

To że nie może się TFS połączyć z mysql jest winą mojego zmiennego ip? Chodzi o to mi, że przecież ten hosting ma swoje ip i chyba jest stałe. Ja korzystam z no-ip.com.

Czy jest możliwe utworzenie takiego czegoś?? Bardzo mi na tym zależy, abym to ja miał dostęp do bazy danych, bo innemu hosterowi dam silnik, jeśli utworzy bazę danych na swoim komputerze, to cały mój projekt może mi ukraść. Więc bardzo proszę o pomoc, czy napisanie czy taki układ jest możliwy.

Z poziomu az.pl mam utworzoną bazę danych yt2566io_ots do której przypisany jest użytkownik yt2566io_imsory ze wszystkimi uprawnieniami i ma zapisane hasło: lolek123 .
W az.pl pisze, iż:
Zdalny host MySQL

Adres serwera MySQL to 64.156.78.183 .Przy łączeniu się z serwerem MySQL musisz określić tego hosta.

Wcześniej instalowałem joomle na paru stronkach to działał mysql.

W config.lua wpisywałem odpowiednio:
Code:
	sqlType = "mysql"
	sqlHost = "64.156.78.183"
	sqlPort = 3306 --(próbowałem 2083, bo to port wales.az.pl, ale nie działało)
	sqlUser = "yt2566io_imsory"
	sqlPass = "lolek123"
	sqlDatabase = "yt2566io_ots"
	sqlFile = "forgottenserver.s3db"
	sqlKeepAlive = 0
	mysqlReadTimeout = 10
	mysqlWriteTimeout = 10
	encryptionType = "plain"
W acc maykerze wpisywałem odpowiednio:
Code:
# Ustawienia MySQL
$cfg['SQL_Server'] = '64.156.78.183';
$cfg['SQL_User'] = 'yt2566io_imsory';
$cfg['SQL_Password'] = 'lolek123';
$cfg['SQL_Database'] = 'yt2566io_ots';

Czy gdzieś popełniłem błąd? Bardzo proszę o pomoc...
PS oczywiście dane podane wyżej zmieniłem i są inne w rzeczywistości do mojego konta, ale mniej więcej są podobne

Nie umiałbym tego napisać po angielsku, proszę o wyrozumiałość...

Edit down \/, nabijaj posty gdzie indziej...
 
Last edited:
Zabrania sie pisania tematów na Polish Board, które należą do innego działy np: reklamowanie otsow, pokazywanie map, udostępnianie skryptów, map, dystrybucji itp., a także proszenia o pomoc na polskim forum. Sluza do tego odpowiednie dzialy na międzynarodowych forach. Nalezy w nich pisac po angielsku, tu takie tematy przyczyniaja sie tylko do powstawania spamu.
 
Zabrania sie pisania tematów na Polish Board, które należą do innego działy np: reklamowanie otsow, pokazywanie map, udostępnianie skryptów, map, dystrybucji itp., a także proszenia o pomoc na polskim forum. Sluza do tego odpowiednie dzialy na międzynarodowych forach. Nalezy w nich pisac po angielsku, tu takie tematy przyczyniaja sie tylko do powstawania spamu.

lol
 
heh

kup sobie kurwa normalną domenę to Ci będzie działać

po cholerę się wypowiadasz jak się nie znasz...
Na innym forum mi pomogli, jak ktoś by szukał na każdym koncie hostingowym można coś takiego zrobić, jeśli można przyznać zewnętrzny dostęp innemu hostowi.

Pozdro...
 
Back
Top