• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Doswiadczony z Otclientem

Kubakos

Well-Known Member
Joined
Mar 3, 2010
Messages
952
Solutions
2
Reaction score
50
Czesc,

Jest ktos tu doswiadczony z Otclientem, ktory by mi pomogl przy kompilacji na windows? Nie daje rady :/
 
Ja ogolnie nigy nie kompilowalem niczego, zawsze ktos sie tym zajmowal wiec ja mialem problem z zainstalowaniem bibliotek.
A osoba ktora sie zajmuje takimi sprawami przy kompilacji miala bledy :
"Przy kompilacji wymagało jakiejś funkcji tonumerx a ona jest tylko w lua 5.2 a jak podpiałem lua 5.2 to zaczeło sypac bledami jeszcze bardziej"
 
Czesc, pomylilo mi sie i nie chodzilo mi o kompilacje tylko o kompresje, juz mi sie z tym udalo ale teraz mam problem z 3 rzeczami:

  • Wylaczyc bota tego ktory jest wklejony w otclienta ktos powiedzial ze trzeba uzyc flage : BOT_PROTECTION ale nie wiem gdzie co i jak
    [ROZWIAZANE] : trzeba usunac foldery game_bot iclient_terminal i zaszyfrowac clienta
  • Wylaczyc mozliwosc logowania sie z innych klientow do gry, zeby tylko moim mozna bylo wejsc
  • Odblokowac full mape dla wszystkich ludzi ktorzy pobiora klienta, odblokowalem mape u mnie na kompie dziala ale jak ktos pobierze to juz jej nie ma. Uzywalem tego poradnika zeby odblokowac full mape : OTClient - Unlock full map (https://otland.net/threads/unlock-full-map.261789/#post-2532045)

Ktos cos? Pilne, mozna sie dogadac za pare zlotych
 
Last edited:
do pierwszego:
  • BOT_Protection masz domyślnie w definicji preprocesora .
  • zawsze możesz bawić się w wpisywanie blokowanych modułów prosto do src clienta , ale jak ktoś się kapnie to już masz problem :D
do drugiego: z tego co wiem ,większość wysyła poprostu dodatkowe pakiety .
do trzeciego : z mapą chyba najprościej w init.lua zrób żeby config i mape czytał z folderu clienta i nie powinno być problemu z załadowaniem
 
do trzeciego : z mapą chyba najprościej w init.lua zrób żeby config i mape czytał z folderu clienta i nie powinno być problemu z załadowaniem

Okej dzieki, co do trzeciego punktu to nie wiem za bardzo jak sie za to zabrac, moglbys mi to jakos bardziej w detalach rozpisac?

Nvm juz wiem, wrzucilem mape z %appdata% do folderu data przed kompresja i dziala

Teraz mam jeszcze taki blad :
1581084860013-png.42291
 
Last edited:
init.ua
zamień
Lua:
g_resources.setupUserWriteDir(g_app.getCompactName())


na



g_resources.setWriteDir(g_resources.getWorkDir())

i normalnie do folderu clienta minimap wrzuc . O tak:
1581113593928.png
 
Dzieki, juz autor klienta sie ze mna skontaktowal i mi wszystko wytlumaczyl ale dzieki za pomoc! lapka
 
Back
Top