• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dotpay.pl - Zły kod

Mam ten sam problem co autor tematu ale ja mam zmienne ip :/ Gdy podam to z my-ip... to po restarcie neta bd miał inne. Co w takiej sytuacji zrobić?
 
Last edited:
Mam ten sam problem co autor tematu ale ja mam zmienne ip :/ Gdy podam to z my-ip... to po restarcie neta bd miał inne. Co w takiej sytuacji zrobić?

Gdy widzę takie posty jak ten tkwię w przerażeniu, że średni Polak poniżej 15 roku życia nie powinien mieć dostępu do internetu. Co w takiej sytuacji zrobić?
 
Gdy widzę takie posty jak ten tkwię w przerażeniu, że średni Polak poniżej 15 roku życia nie powinien mieć dostępu do internetu. Co w takiej sytuacji zrobić?
Przy tworzeniu usługi podałem host z no-ip.com, wpisuje testowy kod i:
Wystapily bledy:
* Podany kod z SMSa/przelewu jest niepoprawny lub wybrano zla opcje SMSa/przelewu.
Męczę się z tym już jakiś czas, usługa na dotpay.pl jest aktywna, konto rówież. W buypoints.php wpisałem poprawne dane. Może jednak pomożesz a nie będziesz oceniać ile mam lat?

@Edit:
Podałem ip z whatismyip... i działa ale jak juz resne neo to musze odnowa ip zmieniać w dotpayu... Jest to konieczne czy da się wpisać jakiś stały adres?
 
Last edited:
Back
Top