• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dotpay przelewy.

akues

Well-Known Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
1,653
Reaction score
73
Location
Poland
34SXc.png


Zalogowałem przed chwilą z chęcią wypłaty środków z płatności przelewami ale nie znalazłem tej zakładki na samej górze. Żadnych wyjaśnień też nie znalazłem. O co tu chodzi, wy też tak macie? :eek:
 
U mnie jest,
afxp.jpg

A czy przypadkiem dotpay się jakoś nie podzielił dla osób fizycznych? I albo smsy albo przelewy są dostępne?
 
WTF - a teraz gdy próbuje wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy wyrzuca mnie do strony logowania i pisze że wpisałem złe hasło (tak jakby sesja sie kończyła) ale dopiero co się loguje. Próbowałem kilka razy, wy też tak macie ;x?

@edit:
zalogowałem przez firefoxa i poszło. czekam na odpowiedź, wkleję ją tu jak dojdzie.
 
Last edited:
Pytałem się o to jakiś czas temu dotpay oto ich odpowiedz:

"usługi sms i płatności nie moga być prowadzone na jednym koncie, należy dokonac dwóch rejestracji."
 
Pytałem się o to jakiś czas temu dotpay oto ich odpowiedz:

"usługi sms i płatności nie moga być prowadzone na jednym koncie, należy dokonac dwóch rejestracji."

Wtf. Miałem tam jeszcze z 500zl do wypłacenia o.0 Czekam na ich odpowiedź.
 
Przecież do końca maja był czas na dokonanie migracji, a po migracji trzeba było wybrać albo chce się mieć premium sms albo przelewy nie można było miec tego i tego. Najwidoczniej zrobili ci migracje bez twojej wiedzy i masz tylko sms teraz. A przelewy możesz rozliczyć na starym koncie logując się ze strego ID (po migracji masz 2 konta jedna z nowym ID i jedno ze starym ID).
 
Mi podali po migracji pod koniec maja, jeśli ktoś nie zgłosił chęci w wymaganym czasie to zapewne sami przenieśli konto, ale może zapomnieli wysłać informacje na emaila.
 
Mi podali po migracji pod koniec maja, jeśli ktoś nie zgłosił chęci w wymaganym czasie to zapewne sami przenieśli konto, ale może zapomnieli wysłać informacje na emaila.

15333d1345037744-dotpay-przelewy-0szme.jpg



Ja nie dostalem zadnego maila od nich w tej sprawie. Przeszukalem cala skrzynke. Pozostalo czekac na odpowiedz, eh.
 
Back
Top