• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dotpay skasowanie nieaktywowanego konta

Martin93

~WebDesign
Joined
Nov 11, 2008
Messages
194
Reaction score
0
Location
Poland
Witam, mam na dotpayu konto na ktorym znajduje sie kilkadziesiat zloty. Za aktywacje nie zaplacilem tej oplaty 10zl. Chcialbym teraz to konto skasowac. Da sie to zrobic bez wplacania tych 10 i wyplacania tych, ktore zarobilem?
 
Ale ja nie chce ich wypłacać. Chcę je im zostawić i skasować konto bez płacenia aktywacji.
 
Nie prościej napisać do nich z takim pytaniem ? Jeśli nie znalazłeś żadnej opcji by usunąć konto to musisz z nimi telefonicznie lub mailowo sie kontaktować...
 
Zarobił 9 zł a musi aktywować za 10zł :wub:
Przeczytaj regulamin pierw i sprawdź czy w ogóle jest taka możliwość usunięcia.
 
Witam, mam na dotpayu konto na ktorym znajduje sie kilkadziesiat zloty. Za aktywacje nie zaplacilem tej oplaty 10zl. Chcialbym teraz to konto skasowac. Da sie to zrobic bez wplacania tych 10 i wyplacania tych, ktore zarobilem?

Nie ma takiej możliwości, zresztą jakbyś przeczytał regulamin dp ( co jest warunkiem rejestracji ) to byś się nie pytał. :D
 
Zarobił 9 zł a musi aktywować za 10zł :wub:
Przeczytaj regulamin pierw i sprawdź czy w ogóle jest taka możliwość usunięcia.
Jeśli się nie mylę, nie wolno płacić zarobionymi pieniążkami za aktywacje. Może że coś się zmieniło.
 
Last edited:
A po co je w ogóle kasować? Obciążają jakoś nieużywane konto?
 
Back
Top