• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DotPay - Wypłata

dima0909

Banned User
Joined
Oct 18, 2012
Messages
271
Reaction score
0
Witam. Jak długo się czeka na wypłatę serwisu DotPay? Bo już minął miesiąc jak wysłałem im list...oraz 22 dni od czasu jak wystawili mi na stronce wpisali date
Data otrzymania faktury VAT
...a mimo wszystko pieniędzy na koncie nie mam...

Adres banku
Numer SWIFT banku


Te rzeczy należy też wypełnić? Jeżeli tak to jak dla MBanku ?
bo wpisałem jedynie nr konta..
 
Numer swift to chyba do zagranicznych przelewów ale masz BREXPLPWMBK
Adres masz na umowie jeżeli masz rubryki to wypełniaj je lub wpisz ten BRE Bank S.A. INTERNET BANKING, al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź
Zadzwoń do nich i opisz sytuacje jeżeli jednak nie jesteś pełnoletni to opowiedz wszystko osobie na która jest założone konto i niech zadzwoni.
Z tego co wiem to adres jest raczej wymagany i pewnie to opóźnia wypłatę, ale Dotpay lub się bardzo opóźniać.

Druga sprawa zamknij konto tam i zarejestruj się na Homepay - płatności internetowe, płatności online, sms premium rate <- dużo lepszy serwis.

Czekaj a czemu pisze
Data otrzymania faktury VAT
? Nie powinno być umowy?
 
Last edited:
Last edited:
No to dostaniesz kasę 07 stycznia w czym problem? 7 dnia następnego miesiąca z tego co pamietam tak?
 
No to dostaniesz kasę 07 stycznia w czym problem? 7 dnia następnego miesiąca z tego co pamietam tak?

07 stycznia sie wysyła do nich tą 'umowę'
i następnie się czeka Bóg wie ile aż oni zechcą łaskawie wypłacić gotówkę..
 
W dotpayu wyplata expresowa idzie dość szybko w homepayu dostali umowę już ponad tydzień temu a kasy dalej brak, irytuje mnie to trochę.
 
To napisz do kleksiora? :D Ja tak zawszę robię i dlatego wolę homepay.
 
07 stycznia sie wysyła do nich tą 'umowę'
i następnie się czeka Bóg wie ile aż oni zechcą łaskawie wypłacić gotówkę..

to po chuj robisz otsy idz do roboty czlowieku1111111111111111111
 
A mam jeszcze jedno pytanie.
NIP musze posiadać?
Bo byłem okolo rok temu w Urzędzie Skarbowym i mi mówili że tylko firmy mogą mieć NIP, że dla prywatnych osób zostało to zniesione .. i że brak jest możliwości założenia numeru NIP nie mając firmy.
 
Back
Top