• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dotpay

micwas2626

New Member
Joined
May 22, 2009
Messages
23
Reaction score
0
mam problem, otoz domena dotpay.pl od pewnego czasu nie chce mi sie zaladowac, zrobilem formata i nic to nie pomoglo, a co za tym idzie ludzie nie moga nic kupic z sms shopu, bo jest on na moim ip. prosze o pomoc.
 
mam problem, otoz domena dotpay.pl od pewnego czasu nie chce mi sie zaladowac, zrobilem formata i nic to nie pomoglo, a co za tym idzie ludzie nie moga nic kupic z sms shopu, bo jest on na moim ip. prosze o pomoc.

Co kurwa? Nie dzialala Ci domena, a Ty zrobiles formata?! Gratuluje inteligencji...
 
poprostu strona mi sie nie wczytuje. tylko ta strona, inne chodza normalnie. z zadnej przegladarki.
 
Może mieli przerwę? Ja wczoraj taką miałem, ale ludzie! Zastanówcie się co robicie. Specjalist najlepiej podsumował.
 
napewno nie mieli przerwy^^
bo wszedzie dziala ta domena, bo patrzylem a u mnie poprostu od ponad tygodnia w ogole nie chce sie zaladowac.
teraz rozumiesz?
 
Moze zbanishmentowali Cie zią! Albo Ci kumpel zrobil kawal i w hostach cos zmienil, na jakies sdlfksdlfksdfksldkf.pl
 
nikt nie mial dostepu do mojego komputera, poprostu na wieczor bylo dobrze a juz rano nie dzialalo.



Błąd!
Nie uzyskano połączenia z serwerem

Próbujesz odwiedzić adres Dotpay - Bezpieczne płatności online w Internecie, SMS Premium Rate, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
 
to nic nie daje bo i tak osoba wysylajaca smsa po wpisaniu kodu w sms shopie nie dostaje pp bo wyskakuje jej ze podany adres nie odpowiada;/
 
mam 18 lat^^
a poza tym na innym komputerze moge wbic na swoje konto.
mam podany swoj pesel i swoje prawdziwe dane wiec nie ma takiej mozliwosci, zeby cos sie nie zgadzalo.
 
No to masz coś w komputerze przyblokowane że ci DotPay się nie otwiera? Proste?
 
Back
Top