• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dragon Ball Saiyan History

Status
Not open for further replies.

Kamikaz

New Member
Joined
Nov 4, 2010
Messages
112
Reaction score
0
Location
Poland
Witam.

Poszukuję ludzi do tworzenia serwera Dragon Ball pod tibię 8.54.
Wiem że na tym forum nikt nie toleruje Przeróbek itp. Tibii ale chciałbym to zmienić i stworzyć cos co podejdzie do gustu jej graczą.
Używam silnika TFS 0.3.6 Crying Damson.


A więc tak. Dodałem pare grafik do Clienta które troche urozmaicą wygląd oraz grę na serwerze.


Oto grafika natury-Jest też trochę tibii ale nie wiem czy ją zostawić:

nowegrafiki.png


I Nowe Monsterki:

najnowszemonsterki.png


Mam zamiar stworzyć coś w rodzaj jak to było w Anime i troche podzmieniane.

Narazie idzie mi całkiem dobrze lecz sam tego nie podołam.
A więc poszukuję osob na stanowisko:

Code:
- Maper
- Webmaster
- Codera
- Skrypter
- Pixelartysta

Wzór podania przedstawia się następująco:

Code:
Imie:
Wiek:
Stanowisko:
Praca wykonana przec cb:
Kontakt:
Jak długo to robisz:

Zapraszam wszystkich i pozdrawiam, Niedługo 1 Fabuła gry.
 
Last edited by a moderator:
Czemu nam to robisz :( ?
 
Last edited by a moderator:
Bo na to zasłużyliście ;) Nie no żart. Prace już trwają i może się udać. Zawsze trzeba próbować a trening czyni Mistrza !!
 
Witam.

Poszukuję ludzi do tworzenia serwera Dragon Ball pod tibię 8.54.
Wiem że na tym forum nikt nie toleruje Przeróbek itp. Tibii ale chciałbym to zmienić i stworzyć cos co podejdzie do gustu jej graczą.
Używam silnika TFS 0.3.6 Crying Damson.



Code:
- Maper
- Webmaster
- Codera
- Skrypter
- Pixelartysta

Zapraszam wszystkich i pozdrawiam, Niedługo 1 Fabuła gry.



hehe jedyne czego tu znajdziesz to mase trolli, więc nie radzę hehe, ale beka z was xD
 
Refresh. Grafiki już ogarnięte. Teraz poprawiamy spelle, oraz inne skrypty. Niedługo dodamy transformacje i edytujemy mape. Poszukuje Pixelartystów.
 
Przepraszam bardzo, ale czym Ty się zajmujesz? Wrzucaniem grafik z internetu do klienta? :O
 
Że tak spytam, jesteś darmozjadem i szukasz murzyna? nie proponujesz ani gotówki z góry, po, lub nawet %. Jaka funkcję spełniasz ty w teamie? bo ja np. przed rozpoczęciem współpracy chciałbym wiedzieć z kim mam do czynienia...
 
On pełni rolę białasa, który zapędza swoje stado murzynów. Porażka, już jednego takiego mądrego spotkałem ;p
 
Tak to powiedz mi kto dodał grafy do Clienta, po 2 kto ogarnia spelle, po 3 szukam ekipe co w samym sobie juz jest czyms ! Nie macie co oceniać mnie jeśli mnie nie znacie. Co do tych murzynów Rasistą nie jestem. Ja zajmuje się Fundowaniem w serwer, bo Dedyka kupuje z własnej kieszeni, załatwiam także sponsorów aby móc zaplacic dla osób które są w Teamie. A darmozjadem nie jestem. Od początku ucze się Lua. Próboje ogarnąć wszystko na serwerze. Jeżeli nie chcecie dojść to chociarz nie tyrajcie ani nie wyzywajcie, poniewaz to jest zbędne. A jak kogoś już nerka przycisnie to ja to zrozumiem ze matka nie kocha i na czyms się trzeba wyżyć.
 
Tak to powiedz mi kto dodał grafy do Clienta, po 2 kto ogarnia spelle, po 3 szukam ekipe co w samym sobie juz jest czyms !
Brawo, hat-trik!
Nie macie co oceniać mnie jeśli mnie nie znacie.
wystarczająco poznaliśmy ciebie i twoje projekty, a było ich....5 w ciągu miesiąca?
Co do tych murzynów Rasistą nie jestem.
a jednak "Rasista" napisałeś z wielkiej litery...
btw. spytaj mamy czy jak robi sernik to oddziela żółtka od białek.
Ja zajmuje się Fundowaniem w serwer, bo Dedyka kupuje z własnej kieszeni, załatwiam także sponsorów aby móc zaplacic dla osób które są w Teamie.
kolejny dedyk aka vps?
hmm, w końcu kto funduje ty, czy sponsorzy? heemh?
A darmozjadem nie jestem. Od początku ucze się Lua. Próboje ogarnąć wszystko na serwerze.
Brawo, uczysz się lua od początku i nadal nie umiesz zfixować spella, ba! ściągnąłeś silnik dl&run i zapierdalasz zepsute spelle. lua nie polega na ctrl+c&ctrl+v&otland.net->new thread (gdzię tu błąd o>o)
Jeżeli nie chcecie dojść to chociarz nie tyrajcie ani nie wyzywajcie, poniewaz to jest zbędne.
krytyka jest zbędna? nie ma krytyki nie ma progresu. nie ma progresu nie ma skilla. nie ma skilla nie ma jedzenia. nie ma jedzenia to trup.
A jak kogoś już nerka przycisnie to ja to zrozumiem ze matka nie kocha i na czyms się trzeba wyżyć.
właśnie tak, mamusia mnie nie kocha i daje mi codzień przed wyjściem do pracy buziaka na pocieszenie dla mnie, bo ona się cieszy, że kolejne pół dnia nie będzie mnie widziała, co?
 
Tak to powiedz mi kto dodał grafy do Clienta, po 2 kto ogarnia spelle, po 3 szukam ekipe co w samym sobie juz jest czyms ! Nie macie co oceniać mnie jeśli mnie nie znacie. Co do tych murzynów Rasistą nie jestem. Ja zajmuje się Fundowaniem w serwer, bo Dedyka kupuje z własnej kieszeni, załatwiam także sponsorów aby móc zaplacic dla osób które są w Teamie. A darmozjadem nie jestem. Od początku ucze się Lua. Próboje ogarnąć wszystko na serwerze. Jeżeli nie chcecie dojść to chociarz nie tyrajcie ani nie wyzywajcie, poniewaz to jest zbędne. A jak kogoś już nerka przycisnie to ja to zrozumiem ze matka nie kocha i na czyms się trzeba wyżyć.

Okok, tylko już Ci mnóstwo osób w Twoich tematach uświadamiało, że pomyliłeś działy a nawet fora.
 
Brawo, hat-trik!

wystarczająco poznaliśmy ciebie i twoje projekty, a było ich....5 w ciągu miesiąca?

a jednak "Rasista" napisałeś z wielkiej litery...
btw. spytaj mamy czy jak robi sernik to oddziela żółtka od białek.

kolejny dedyk aka vps?
hmm, w końcu kto funduje ty, czy sponsorzy? heemh?

Brawo, uczysz się lua od początku i nadal nie umiesz zfixować spella, ba! ściągnąłeś silnik dl&run i zapierdalasz zepsute spelle. lua nie polega na ctrl+c&ctrl+v&otland.net->new thread (gdzię tu błąd o>o)

krytyka jest zbędna? nie ma krytyki nie ma progresu. nie ma progresu nie ma skilla. nie ma skilla nie ma jedzenia. nie ma jedzenia to trup.

właśnie tak, mamusia mnie nie kocha i daje mi codzień przed wyjściem do pracy buziaka na pocieszenie dla mnie, bo ona się cieszy, że kolejne pół dnia nie będzie mnie widziała, co?

Ty Azi to jak kogoś gnoisz to na pełnej kurwie i to lubię, na czynniki pierwsze i total rozpierdol ;D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top