• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Drako Make Reload

without me siwek cant pingzor :( and im retired hehehehehehe


ps. fuck you gulimer
 
bez spiny ale nie bylo mnie z 3 tygodnie, wchodze na vt i chyba przez te 3 tygodnie było tylko 1 battle :D ten shadow to gowno jak ta gierka, ale siwek i reszta nie maja co robic i nakurwiac w ta gre w 2k14 :D jak bd sie cos ciekawego dzialo to siwek napisz na fejsie (mowa o wm 500-1k fragow) hehehehe. Poki co retired gajs, czekam na retro :D
 
nuskei ty hipokryto jebany nohandzie grales 3 miesiace bez przerwy nawet jak gym ci wyjebal neta na 2 tyg to sie patrzyles w okno z uzaleznienia i masterplany rysowales w zeszycie a teraz wyszedles na 2 godziny na dwor wyjebales karmi porzeczkowe i westa ice'a na 4 i juz gadasz ze retired wez ty sie pierdolnij haremiarzu

translate: nuskei fucking no hand synthessis leader got gangbanged by xymon 50:1 on ank-dara but he still thinks that he got voice here holy shit
 
Omel, zrob mi konto jutro se wejde do was na vt pogada tako, bo zmula straszna jest.
 
Zamknij dupe calar śmietniku jebany bo co najwyżej możesz atomic luja wziąć na przysiad skacząc ze skałki na de_nuke

@translate
Calar sitting down on atomic luj
 
Nuskei who cares?

Piszesz coś o 1k fragach na wm. A jak miałeś 30+ ludzi na vt, to nie chciałeś wyjść do 50 nawet bo się bałeś śmiech na sali.

Ponadto płakałeś , że masz ciężką sytuacje w domu (czyt. dziewczyna zakazała Ci gry...)

Ale bot 24/7. Jak tylko ktoś na ekranie się pojawił to spamowałeś..
 
sklej pizde nuskei bo maro ma racje i tak bylo gostek kupil stresera spingowali go na 2 tygodnie i patrzyl w okno i chcial wyskoczyc z 10 pietra bo nie mial co robic
 
zamknij pizdeczke bo zaraz ciebie wylacze na 3 tygodnie pierdolony smietniku bez rl life
 
nuskej pedale jebany nie zapominaj jak cie jebane grzyby od sir przemyslawa na ab'dendriel wyjasnily pecie jebany hehehehe
ciebie maro tez jebac frajerze co mi poty donosil na expa hehe
 
hehehehehe mertaqs? ten co nie potrafil 10x podbic pod mwalla na goromie? kojarze.
 
Back
Top