• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dramatyczny spadek graczy na OTS

Na serio coś jest nie tak z tym systemem banowania, akurat dostałem bana mimo, że nie posiadam żadnych non-logout ani innych śmieci, mało tego można sobie sprawdzić pozycje graczy na mapie (tutaj) więc widać że wszyscy grają + fix nie wliczający graczy na exicie. Ciekawe co takiego ten wspaniały system wykrywania spoofa zobaczył, że zbanował.

To jest sygnał żeby nie wrzucać OTSa na chujowe listy to w końcu padną z braku chętnych :>
 
Na serio coś jest nie tak z tym systemem banowania, akurat dostałem bana mimo, że nie posiadam żadnych non-logout ani innych śmieci, mało tego można sobie sprawdzić pozycje graczy na mapie (tutaj) więc widać że wszyscy grają + fix nie wliczający graczy na exicie. Ciekawe co takiego ten wspaniały system wykrywania spoofa zobaczył, że zbanował.

Bardzo fajna mapa :) szacun
 
Na serio coś jest nie tak z tym systemem banowania, akurat dostałem bana mimo, że nie posiadam żadnych non-logout ani innych śmieci, mało tego można sobie sprawdzić pozycje graczy na mapie (tutaj) więc widać że wszyscy grają + fix nie wliczający graczy na exicie. Ciekawe co takiego ten wspaniały system wykrywania spoofa zobaczył, że zbanował.

Hey Ty jesteś tym adminem, który stworzył ots'a Orion? :D To był pierwszy ots, na którym grałem, jeszcze zanim yalahar był, daaawno temu, potem też na pegazie, ots był zajebisty tylko ciągłe crashe były, ale i tak pełno osób ;p Gratz :)

# temat

Problem w tym, że na chwilę obecną nie ma dobrej alternatywy dla listy xinn'a, te listy co są to jakieś gówna nie używane ;/
Osobiście jeszcze nie miałem problemów z listą xinn'a heh gdyż nie dodawałem serverów, fakt raz współhoster(Sky) dostał bana, ale to za spoofa, który faktycznie postawiliśmy na próbę, tak to nie było problemów, ale kurcze jak czytam ilu ludzi żali się na ten auto ban system to naprawdę źle to wygląda... ;/
 
Auto-Ban ma może dziury ale wystarczy napisać do Xinn i da unbana jeżeli nie masz spoofa.
Pegaz przecież dostał unbana.
Jeżeli dostajesz bana od samego xinna to wiedź że coś jest nie tak.

Zróbcie własną mapkę to nie będzie płaczu bo gracze sami wbiją ; )

@edit

A co do spadku graczy to zróbcie coś nowego a nie to samo ciągle graczom to się już nudzi tym bardziej że mają stabilną bez bugów RL MAP x2.
Taki Pegaz nie narzeka na brak graczy czy chociaż by United i inne jego serwery jeżeli chcecie mieć ciągle po 900 osób to może obniżcie ambicje i cieszcie się i zajmujcie się serwerem przy 200 graczach, bo żeby mieć non stop 500+ to trzeba sobie zapracować na to po co stawiać RL jak jest kilka dobrych projektów?
Narvia ciężko przebić, jak by były własne mapki a nie rl/evo to by było 3x więcej graczy ale sami ich przyzwyczailiście i znudzili.
 
Auto-Ban ma może dziury ale wystarczy napisać do Xinn i da unbana jeżeli nie masz spoofa.
Pegaz przecież dostał unbana.
Jeżeli dostajesz bana od samego xinna to wiedź że coś jest nie tak.

Zróbcie własną mapkę to nie będzie płaczu bo gracze sami wbiją ; )

@edit

A co do spadku graczy to zróbcie coś nowego a nie to samo ciągle graczom to się już nudzi tym bardziej że mają stabilną bez bugów RL MAP x2.
Taki Pegaz nie narzeka na brak graczy czy chociaż by United i inne jego serwery jeżeli chcecie mieć ciągle po 900 osób to może obniżcie ambicje i cieszcie się i zajmujcie się serwerem przy 200 graczach, bo żeby mieć non stop 500+ to trzeba sobie zapracować na to po co stawiać RL jak jest kilka dobrych projektów?
Narvia ciężko przebić, jak by były własne mapki a nie rl/evo to by było 3x więcej graczy ale sami ich przyzwyczailiście i znudzili.

- Przekupstwo graczy, parę tysięcy darmowej kasy co miesiąc,
- Spoof, xinn nie banuje,
- Przekupstwa liderów vt/kasa,
- Rok temu wywalanie każdej konkurencji.

Nom, narvii nie idzie przebić.

Własna mapa- sami przyjdą, dobre... Znam kogoś kto evo hostował, co edycję po 500-set graczy, wziął się za RPG, ta sama reklama, mega dopracowane wszystko - 90 kont w tydzień... :)
 
Ja nie mówię o RPG.
Wiem co robił inwob. - Jest chujem ale biorę całokształt że ma w miarę all ogarnięte + xinn.
 
Jako, że kilka postów temu skarżyłem się wcześniej na bana to po mailu na który swoją drogą xinn b. szybko odpisał wszystko się wyjaśniło, chyba jakiś błąd w tym systemie był z tego co pisał, także jest git. Za szybko zacząłem narzekać ;P
 
Back
Top