• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dramatyczny spadek graczy na OTS

a co powiesz na temat banów za kopiowanie wysp z innych serwerów, raczej tego w regulaminie nie ma o_O, a bany za to lecą

heh xd swoją drogą byś się nie wkurwił jakby tobie podkurwili kawałek mapy i zarabiali na tym hajs? on jest poprostu człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mu obce

ale żem filozofije dojebał hah, aż się taki ważniejszy poczułem;s
 
Donaj, G. prawda... Dostales dozywotniego bana po tym, jak zrobiles chargeback platnosci po czym zachowales sie jak idiota i... zaczales wyzywac moja rodzine. To ze askara byla na liscie bylo gestem "machniecia" reki na to wszystkie - niepotrzebnie... Oczywiscie dalej kombinowales i nie z 50 a z 300 osob... Ten serwer w ogole nie powinien pojawic sie na liscie.
.

Mhm, chodzi tu o tego chargebacka, tłumaczyłem Ci parę razy, że gracz mi to zaproponował a sam pewnie wiesz jak to jest na otsach... Każdemu robią chargebacki, niestety nie szło Tobie wytłumaczyć, że to nie mój paypal a wystarczyło spojrzeć na dane(imię, nazwisko wysyłającego, z tego co pamiętam kraj anglia jeszcze). Wjechałem trochę, poniosło mnie ale każdemu się zdarza, chodziło między innymi o zarobek na który zasługiwałem, bo spędzam trochę czasu przy serwerach. Pomijając wszystko miałem swoją dumę i przeprosiłem Cię, niestety jak widać nie dogadaliśmy się.

A na askarze nie miałem spoofa, cuddi może to pod twierdzić bo pomagał mi z nie którymi bugami i widział źródła. Zresztą podobna sprawa była z Marcinem, który mnie nie posłuchał i 1 edycje spoofował, a później przez brak zaufania go banowałeś.



a co powiesz na temat banów za kopiowanie wysp z innych serwerów, raczej tego w regulaminie nie ma o_O, a bany za to lecą


Tu akurat jestem po stronie xinna, bo też bym się wkurwił jak bym zapłacił/wymappował wyspę, a zaraz bym ją widział na innych serwerach. Może w regulaminie nie było, ale to jego lista i on ustala zasady ;d
 
Last edited:
Mi tam nie robi ile osób gra na orshabumbach i wszelkiego rodzaju dowolnad&run. Jakbym miał swoją listę to takiego śmiecia by w ogóle na niej nie było. I jeśli jakakolwiek kopia cipbii by była dopuszczona to zrobiona porządnie gdzie wiem, że właściciel na wszystko sam zapracowal. Wtedy wiele do kontroli by nie zostało i dałoby się to zrobić. Ale takie rzeczy to nie dla mnie. Może kiedyś jakiś serwer postawię chociaż generalnie nie chce mi się z mapą bawić to nie robię. Ale jak co najmiej 90% większości list to "nic nie umiem ale postawie sobie serwer" to trudno się dziwić, że gracze znikają. W rdzy momencie nie chce go się szukać czegoś co w ogóle działa
 
Z tej waszej kłótni wychodzi taki morał żeby nie brać się za listy jak nie umie się ich robić i żeby stawiać ambitne serwery.
Chcecie większej ilości graczy a stawiacie rl mapy ściągnięte z forum.

Może czas na więcej custom map lub ciągłe wspieranie i zainteresowanie aktualnymi serwerami? Wielu graczy widząc, że ostatni nius na stronie był sprzed miesiąca/dwóch odpuszcza sobie.

Nie idźcie też śladami narvii sprzed roku (nie wiem jak teraz), że zezwalacie na boty. Ludzie nie będą mieli motywacji korzystać z sms shopu bo na większość zarobią im boty, a wam spadnie wtedy chęć do prowadzenia serwera. Sami wprowadzacie się do grobu.
 
Z tej waszej kłótni wychodzi taki morał żeby nie brać się za listy jak nie umie się ich robić i żeby stawiać ambitne serwery.
Chcecie większej ilości graczy a stawiacie rl mapy ściągnięte z forum.

Może czas na więcej custom map lub ciągłe wspieranie i zainteresowanie aktualnymi serwerami? Wielu graczy widząc, że ostatni nius na stronie był sprzed miesiąca/dwóch odpuszcza sobie.

Nie idźcie też śladami narvii sprzed roku (nie wiem jak teraz), że zezwalacie na boty. Ludzie nie będą mieli motywacji korzystać z sms shopu bo na większość zarobią im boty, a wam spadnie wtedy chęć do prowadzenia serwera. Sami wprowadzacie się do grobu.

No lepiej robić próbować coś dobrego wyklepać a nie ściągnąć i odpalić :p ale komu się chce????.... ;/

Ja kiedyś wyklepałem coś ambitnego i nowego styl którego nikt nie miał i co zabili mnie :( 100os i kupa a może i dla tego że serwa miałem sam i wymagał poprawek a po ich wprowadzeniu graczy już nie było. 500 graczy nie znaczy że serwer jest dobry to znaczy że jest dobrze rozreklamowany a ogólnie jest chujowy gdzie biegniesz harem i co chwile widzisz kującego w oko map buga którego można poprawić można w 2s ale po co? właśnie po co gra 500os leci mi kaska na homepaya to mam to w dupie. Tak było jest i będzie. Xinn leci w gówno pamietam rok 2009 mialem na spoofie 300+/- postaci na trainerach (po tygodniu nie było miejsca w temple czyli spoof zadziałał) i bana nie było. Kiedy już wszyscy się tego nauczyli zaczynały się sypać bany a później wszedł automat i banował/banuje nie słusznie.

Powiedźcie mi! teraz wyzwiecie mnie of spoofera tak bo nim byłem bo jak inaczej miałem się wybić no jak jak jakiś zjebana enforia, neravia czy inne sraj gówna biorą wszystkie gildie a jak się przykładowy sativa dowiedział przekupił gildie które szły do mnie i leciał u mnie free items. Nie jestem specem od marketingu i mam czekać bóg wie ile żeby mieć 200 graczy.

Xinn do piwnicy!
 
@up:
czyli w skrocie "ajajajajja jestem glupkiem, nie potrafie nic zrobic i sie rozreklamowac ale 5015010510 osob mi sie nalezy!" oraz "ajajajajajaj kiedys nie banowal teraz banuje i jest zle"

widocznie enforii do piet nie dorastasz - deal with it! :)
 
@up:
czyli w skrocie "ajajajajja jestem glupkiem, nie potrafie nic zrobic i sie rozreklamowac ale 5015010510 osob mi sie nalezy!" oraz "ajajajajajaj kiedys nie banowal teraz banuje i jest zle"

widocznie enforii do piet nie dorastasz - deal with it! :)

enforia i otsy sativy były dobrze rozreklamowane, chyba każdy o tym wie. Rozreklamować się umiałem tylko to mi zajmowało cały tydzień żeby wbiło na start 100+ a spoof w tamtych czasach był nowym szybkim sposobem na pro reklame bo wtedy gildie nie rządziły otsami tylko otsami rządzili gracze i admin. Nie mówię że banowanie za afki jest złę bo jest dobre ale bez przesady.

Czasy się zmieniają ludzie się zmieniają i ty xinn się zmieniasz i zmieniłeś w to co nie trzeba.

P.S
to były czasy i może i kwadraty ale to były początki i najlepsze wspomnienia mojego otsa z ich 200 to właśnie zanoria/darkevo :)

[video]http://www.youtube.com/embed/wqf1MgWkE-M[/video]

@down
viperia?? to chyba mnie z kimś mylisz bo po zanori poziom moich map znacznie się poprawił ale i tak było trochę kwadratowo ale to było na prawdę dawno temu :)

zanoria.pl/zanoriaots.pl
Evo-dark.net
pfk.hopto.org
rivenia.zapto.org (ostatni 2011) <_<
vixeria.hopto.org

było tego w chuja ale już większości nie pamiętam :(
 
Last edited:
Ja tam mało gram na OTS ale osobiście najbardziej podobały mi się ze 3. KaczoH (7.92), Vipera|VipOT (7.6) i slaski.zapto.org (8.54?).

Tam chociaż był jakiś poziom mapy a u cb @up chujnia :D (no poza viperia :p)
 
Czasy się zmieniają ludzie się zmieniają i ty xinn się zmieniasz i zmieniłeś w to co nie trzeba.
Dziekuje. Z ust osoby ktora jest nierobem, oszukuje i uwaza ze wszystko sie jej nalezy, brzmi to jak komplement :D I tak tez to potraktuje :)

@Seminari: Kiedy ten tekst tak dobrze pasuje....
 
Serwery upadają, ludzie odchodzą, bo mają dosyć właśnie takich administratorów jak kilka osób wyżej.

btw. śmieszne jak ktoś sam sobie pochlebia :- )
 
Jak dla mnie ludzie nie odchodza , ale dorastaja i odechciewa im sie gra w Tibie ( OTSy tak samo ). Nowe pokolenie - niestety - woli gry 3D jak: WoW, L2, Aion, LOTR, czy SWOTR.

A ze xinn'och raz na pare miesiecy wyczysci liste pokaze nam jedynie ile osob zostalo na otkach.

Tyle odemnie w tym temacie.

@Xinn
Fajnie to wykminiles z tym systemem, szkoda ze czesc osob dostaje Free Bana z tego systemu. Niestety wkur** byl ten auto ban jak sie robilo all fair xD Niestety jak wiadomo fair sie nie oplaca ;)
 
gdy 3d saks, od zawsze na zawsze
(chyba, że ogarna jakiś magiczny sposób biegania postacią+używania 2137294629kombinacji klawiszy w celu wykonania odpowiedniej czynności w jakiś sensowny sposób)
 
Ale czego oczekujecie ?
0 roznorodnosci ... 0 pomyslow

Rozumiem Real Mapy ale ... co chwile startuje nowe evo I TO SAMO !
Wystarczy sie pobawic exhaustem na magic walla / parala / czestotliwoscia parala / czasem trwania mw ...

@Wiele "dobrych" gildi sprawdzalo sie na real tibi [x2]
 
Na serio coś jest nie tak z tym systemem banowania, akurat dostałem bana mimo, że nie posiadam żadnych non-logout ani innych śmieci, mało tego można sobie sprawdzić pozycje graczy na mapie (tutaj) więc widać że wszyscy grają + fix nie wliczający graczy na exicie. Ciekawe co takiego ten wspaniały system wykrywania spoofa zobaczył, że zbanował.
 
Back
Top