• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Drukarka hl 2135w

Verdis

Ciekawy świata.
Joined
May 28, 2012
Messages
394
Reaction score
9
Location
Poland
Witam, mam taki problem a mianowicie kupiłem drukarkę brother 2135w i od samego początku były problemy.

Gdy piszę tekst w edytorze tekstu a następnie go drukuję jest dobrze. Problem zaczyna się, gdy wkleję jakiś tekst do edytora i planuje wydrukować. Po kliknięciu "drukuj" i odczekaniu kilku chwil z drukarki wychodzą wszystkie kartki, tekst jest pocięty(1kartka: jakiś początek, 2kartka: pusta, 3kartka: środek tekstu itp) Proszę o jakąśkolwiek wskazówkę od osób, które miały podobny problem.

Z góry dziękuję za wszystkie pomocne posty.
smile.png
 
W ustawieniach masz dobrze skonfigurowane wszystko ? Drukowales test strone i wrzuciles ja na 'skan' do uswienia glowic (czy czegos takiego, nie pamietam nazw..)
 
Rozwiązane, problem był z kompatybilności systemu operacyjnego. Drukarka nie działał na xpka ;(((((
 
Widocznie nie opłaca im się już robić sterowników na tak archaiczne systemy. :p
 
Back
Top