• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dwie strony na jednym xampp

dragon1155

Member
Joined
Mar 5, 2010
Messages
122
Reaction score
5
Witam czy ktos moglby mnie odeslac do jakiegos dobrego poradniku albo sam napisac w jakis sposob zrobic dwa acc makery na jednym xamppie ?
 
nie kumam troche tego moze ktos napisac po swojemu ktory juz mial z tym do czynienia ?
 
Prościej się nie da. Spróbuj, przetestuj, pomęcz się 24h a potem pisz. Bez zapału nic nie zdziałasz, jak ci się nie chce to nie rób.
 
To w ogóle daj sobie z tym spokój i pograj sobie na otsie a nie go stawiaj. Bo z pewnością jesteś kolejną osobą co chce zarobić nic nie umiejąc...
 
jak nie potrafisz pomoc to sie nie odzywaj

Jedno rozumiem. Forum jest do pomagania lub do dyskusji, - ale kurwa? nie rozumiem Co to kurwa za dyskusja czy prosba o pomoc?

"probowalem nie moge teraz xamppa odpalic w ogole "

Zgadzam sie z Moqill - lepiej pograj sobie na jakims serwerze, poexpij a nie bierzesz sie za te rzeczy.
 
mowie kurwa zeby pomogl mi ktos kto zna sie na tym bo tego poradnika nie czaje a tacy idioci jak wy nabijaja sobie posty bo chca zjechac na recznym patrząc na ich ilosc
tak wiem usuncie temat dajcie warna albo bana jak prawda boli
 
mowie kurwa zeby pomogl mi ktos kto zna sie na tym bo tego poradnika nie czaje a tacy idioci jak wy nabijaja sobie posty bo chca zjechac na recznym patrząc na ich ilosc
tak wiem usuncie temat dajcie warna albo bana jak prawda boli

Czyli chcesz aby ktoś to zrobił za ciebie. Wtedy chętnie i pieniądze za ciebie też weźmie.

Mówisz, że próbowałeś ? Raz ?! Ludzie spędzają dni i noce aby sobie z niektórymi problemami radzić.
 
3 dni po 23h na dobe z nginxem i ispcp, bylo ciezko...


jak zechcesz to zrobisz, inaczej niczego sie nie nauczysz, a nikt nie zrobi tego za ciebie, chyba, ze stac cie by zaplacic ;)
 
nie chce zeby ktokolwiek za mnie to robil chcialbym aby wyjasnil jak zapytam o konkretny punkt w poradniku
 
a w dupsko jebany kartoflu ktory z przedszkola nie wyszedl naucz sie ze jezeli nie masz nic do powiedzenia w temacie to sie nie odzywaj mendo lysa
 
Wystarczy napisać, czego nie rozumiesz w owym poradniku, doszukać się logów xamppa i wkleić, a wtedy myślę, że ktoś Ci pomoże.

Bo teraz Twoje prośba wygląda tak:
"- Mamo, zgubiłem lizaka!
- Gdzie?
- No zgubiłem!"

ah, i staraj się nie cisnąć wszystkich, bo wtedy nie pomoże nikt, a Samme jest konkretny.
 
Back
Top