• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dymisja Szefa Kościoła

Co sądzisz na temat odejścia papieża?

  • Szkoda.. Był spoko

    Votes: 0 0.0%
  • Dobrze, że odszedł

    Votes: 1 6.7%
  • Jebie mnie to

    Votes: 14 93.3%

  • Total voters
    15

cyna

New Member
Joined
Feb 7, 2009
Messages
236
Reaction score
2
Cześć.

Dziś oglądałem tv i przypadkiem na każdym kanale leciało coś o papieżu. Jak pewnie wiecie Benedykt VI podał się do dymisji i opuści stanowisko szefa kościoła.

Chcę poznać Wasze zdanie na tą nowinkę, dobrze, że odszedł? Źle? Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze!
 
Holy-Facepalm.jpg


no po prostu świetnie... skoro w tv trąbią o tym od rana to myślałem, że chociaż na PB się od tego uwolnię ;(

co do swojego zdania, wypowiedziałem się w ankiecie...
 
Last edited:
jebie mnie kościół dla mnie to by mógł watykan spłonąć, byleby była transmisja i miałbym popcorn



#dół
Wiem, w Twoim nicku przecież widnieje JP to odnosi się do papieża?
tak, odnosi się między innymi do papierza, dla rozwiązania zagadki "J" oznacza "jebać"
 
Last edited:
żaden z podanych wariantów odpoweidzi mi nie pasuje więc nie głosuje x D

a i nie oglądajcie TV tele wizor wizor=wizard oni was zaczarowywują tym gównem :)

mamy jeszcze wolny internet!;D
 
jebie mnie kościół dla mnie to by mógł watykan spłonąć, byleby była transmisja i miałbym popcorn

Wiem, w Twoim nicku przecież widnieje JP to odnosi się do papieża?

Tak dla klimatu:

[video=youtube;b-_gtgBPQGo]http://www.youtube.com/watch?v=b-_gtgBPQGo[/video]
 
jebie mnie kościół dla mnie to by mógł watykan spłonąć, byleby była transmisja i miałbym popcorn



#dół

tak, odnosi się między innymi do papierza, dla rozwiązania zagadki "J" oznacza "jebać"

chyba kolego pomyliles to JP w swoim nicku JJ. 'Jebniety Jestem'

--
a co do tematu,to jego decyzja,robi co chce jednak ciekawia mnie 2 rzeczy;
1.czemu tak naprawde zrezygnowal?
2.kto bd nastepny?
 
chyba kolego pomyliles to JP w swoim nicku JJ. 'Jebniety Jestem'
nie widzisz patafianie, że napisałem przez "rz" ? żeby nie zrobiło się przykro takim jak ty, wierzącym w nieistniejącego boga, a że w to wierzysz, to wierz też sobie w tego papieża czy papierza i tak umrzesz jak każda przydrożna kurwa, pochowają cię z takim samym szacunkiem co kurwe nie ważne ile penisów miałeś w ryju, a papież to taka sama osoba jak ty, więc go jebie na równi też z tobą, tylko jest taka różnica, że jego pogrzeb kosztuje miliony, twój kilka tysięcy, ale chuj tam ludzie są równi, wierzą w kościół który manipuluje od zarania dziejów, a wyzywają illuminatów, którzy niby manipulują umysły. so good.
 
Last edited:
chyba kolego pomyliles to JP w swoim nicku JJ. 'Jebniety Jestem'

--
a co do tematu,to jego decyzja,robi co chce jednak ciekawia mnie 2 rzeczy;
1.czemu tak naprawde zrezygnowal?
2.kto bd nastepny?

Ja myślałem, że chodzi o Jestem Papieżem. Fajnie by było, jakby ktoś z PB nim został.
 
@cyna
Fajny filmik ;o

A papieżunio musi teraz skonsumować swoje oszczędności. Bo teraz miał ciężką pracę niczym Steve Jobs i może jego też choroba zjada.
 
[video=youtube;2mzVOX67CcM]http://www.youtube.com/watch?v=2mzVOX67CcM[/video]

Cała prawda i koniec !
 
Ja myślałem, że chodzi o Jestem Papieżem. Fajnie by było, jakby ktoś z PB nim został.

Nom taki Samme albo DD to by tylko ekskomuniki dawali!

#temat

Dobrze, że ustąpił bo wszyscy zainteresowani wiedzieli, że był on wybrany na papieża tymczasowego, lepiej by oddał teraz władze, zwłaszcza, że był słaby, bo po prostu za stary i mentalnie nie gotowy na to.

Osobiście by mnie ucieszyło gdyby jakiś murzyn został papieżem, fajnie by było.


#lanceq

spoko, martwi mnie, że niektórzy biora dem'a na poważnie i albo hejtują albo są fanatykami xD, pewnie spora grupa nie załapała;/
 
Back
Top