• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dzisiejsze OTS'Y [free ptk]

Koniec darmowych ptk dla gildi ?

  • Tak

    Votes: 71 64.5%
  • Wypierdalaj

    Votes: 39 35.5%

  • Total voters
    110
I tak kazdy bedzie dawal co chce by przyciagnac jak najwieksza licze noobowstwa z telefonami na abonament lub posiadajacych babcine telefony
 
Jakiś taki burzliwy dzień dziś :D
Ale coś askara dlugo stoi :p czyje to ? w dzisiejszych czasach nie ma co odpalać ots bo te kurwy zaraz chcą punkty, a jak sie nie dostosujesz to chujnia a nie ots...
 
Da się, narvia jest tego przykładem. Tylko, sms shop "SKĄPY".
Ale są dozwolone boty dlatego w porywach 800 online.
W dodatku gdy na forum partnerskim nabijesz 20 postów dostajesz punkty. LUDZIE TAM TYLKO SPAMUJĄ AŻ ZRZYGAĆ SIĘ MOŻNA. Ciągle bany lecą.


@Edit
w dodatku właśnie zobaczyłem, że narvia sie posypała i ma przerwe techniczną : D
 
Jakiś taki burzliwy dzień dziś :D
Ale coś askara dlugo stoi :p czyje to ? w dzisiejszych czasach nie ma co odpalać ots bo te kurwy zaraz chcą punkty, a jak sie nie dostosujesz to chujnia a nie ots...

Masz racje, nie oplaca sie stawiac ale zawsze mozna probowac coś zrobić w tym celu
pamiętam że kiedyś próbowałem zrobić serwer bez tych free pktów, no ale poprostu nie udalo sie...
 
Masz racje, nie oplaca sie stawiac ale zawsze mozna probowac coś zrobić w tym celu
pamiętam że kiedyś próbowałem zrobić serwer bez tych free pktów, no ale poprostu nie udalo sie...

Wszystko się da, tylko to co robisz, musisz w to wierzyć. Jak to Tomasz powiada, Wiara Gwarancją Wygranej... Nie opuszczaj gardy.

Jestem za TAK.
 
Last edited:
jeśli raz rozdasz punkty na swoim serverze to potem będziesz musiał robić to cały czas dla tego nie róbcie tego.

a hexana ? i te inne xinna ? tam z tego co wiem też nie ma pkt i gut ; >

akurat w przypadku tych serverów administrator ots listy dał tym serwerom wieczne podświetlenie jak i usunął konkurencje z swojej listy, kiedy jednak zobaczył ze powstaje konkurencja w postaci innych ots list i jego strona nie rozwija się w takim tępię w jakim rozwijała się wcześniej (dla zapytania "ots" w googlach otservlist jest już na 3 miejscu i myślę ze będzie jeszcze niżej) dlatego przestał tak ostro banować, jak i odbanował Samme z swojej listy by ten nie rozwalał mu reputacji w dziale polish board, takowy Samme pewnie nie miał nawet pojęcia ze xinn wie który to jego server/servery zagląda w dział polish board (jak i zależy mu na reputacji tutaj) jednak ostatnio przekonał się że zagląda :)
 
Last edited:
(dla zapytania "ots" w googlach otservlist jest już na 3 miejscu i myślę ze będzie jeszcze niżej)

Ty, kurwa, rzeczywiście! Jest drugie, ale nie spodziewałem się, że zejdzie z pierwszego miejsca!
Ostatnio siedzę za dużo w "resourcach" i "PB", co mi na aktualną chwilę bardzo pasuje.
 
btw. ten thread jest jakiś zbugowany, bo mamy stronę numer dwa 'widmo'. Jest, a jej nie ma O_O
 
Jakiś taki burzliwy dzień dziś :D
Ale coś askara dlugo stoi :p czyje to ? w dzisiejszych czasach nie ma co odpalać ots bo te kurwy zaraz chcą punkty, a jak sie nie dostosujesz to chujnia a nie ots...

Maj.

Z przykroscia informujemy, iz pomimo bardzo dobrego startu serwera nie dopisalo nam szczescie. W nocy padl dysk twardy, przez co cala baza danych oraz pliki OTS`a ulegly zniszczeniu.
Na szczescie mamy kopie bazy sprzed startu, jednak musimy skompletowac jeszcze caly silnik gry oraz pliki zwiazane ze strona WWW. Jak tylko skonczymy, zrobimy ponowny start.

Nie bedziemy kasowac postaci, wiec wszyscy, ktorzy wyslali smsy i kupili przedmioty beda mieli punkty jak przed startem serwera.

Gz dla trimera, on jak nie ma 500+ osób, to offa otsy i wkręca wałki, a to jest nie sprawiedliwe wobec graczy, którzy wysłali SMS, a on miał ich 100 więc pewnie pare tych sms przyszło...
 
Szczerze mówiąc to po części sami doprowadziliście do tego że otsy wyglądają jak wyglądają. Kilka lat temu powstawało wiele dobrych projektów które były tworzone przez miesiące/lata i po starcie były atakowane z każdej strony przez konkurencje więc ludzie doszli do wniosku że po co mają się męczyć i tworzyć coś swojego jak mogą ściągnąć jakiś RL server poprawić kilka błędów i zapraszać graczy potem doszły jeszcze free pkty i można było już bez problemu stawiać otsy na kilka dni zarabiać na starcie i zmieniać nazwę i stawiać od nowa i tak w kółko. Gdyby kilka lat temu osoby które znały się na rzeczy połączyły się i dzieliły wszystkimi lukami/błędami między sobą to byli by tak wielką konkurencją dla zwykłych użytkowników którzy potrafią ściągnąć mapę i postawić wg. poradnika, nie zabezpieczając serwera wcale, jednak Oni zaczęli walczyć między sobą.
 
Last edited:
gdyby każdy laik miał wszystkie fixy to by było bez sensu.

byłoby 20x więcej otsów niż jest teraz
 
Ty, kurwa, rzeczywiście! Jest drugie

miejsce trzecie, wyczyść swoje pliki cookies lub wejdź w google przez jakieś proxy np ukryjsie.pl

ale nie spodziewałem się, że zejdzie z pierwszego miejsca!

to się spodziewaj ze niedługo będzie na 5 miejscu i jeszcze niżej (chociaż ostatnio dodana końcówka "Ots" może coś pomoże)
 
Last edited:
A kto mówi o laikach? Chodziło mi aby grupa osób które mają pojęcie co robią dzieliły się między sobą problemami i rozwiązaniami tych problemów, ta grupa osób po prostu robiła by dobre i stabilne serwery a mniej doświadczone osoby dale robiły by słabsze serwery pełne błędów i pozbawione jakiejkolwiek stabilności, przez co nie stanowili by konkurencji bo gracze po pewnym czasie by zrozumieli że serwery tworzone przez grupę xxx nie upadną po kilku dniach i są pozbawione błędów a gdy już takie się pojawią zostaną szybko naprawione.
 
Można byłoby stworzyć grupę / podforum dla wybranej grupy osób (administracja serwera), bo na PB każdy tibijczyk ma dostęp.
 
Teraz to już raczej nie ma najmniejszego sensu, to mogło się udać ze 2-3 lata temu.
 
Back
Top