• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dziwne błędy

Xbass

New Member
Joined
Sep 12, 2008
Messages
371
Reaction score
0
Witam, kieruję to pytanie do użytkowników debiana 5.0.
Gdy na otsie grało 135 osób nagle server padł! Szybko wszedłem na putty zobaczyc błędy jednak ich nie rozumiem... błedow byl cały ekran, jednak mój pro paint rozmazał połowę i tylko ten kawałek jest
odczytywalny licze na pomoc :>
bledy.png
 
Hmm za mało informacji podałeś aby rozwiązać twój problem. Ja niedawno przeszedłem z debian 4.0 etch 32bit na debian 5.0 lenny 64bit i przy 220 graczach prawie non stop serwer jest stabilny. To cuś co podałeś to mi wygląda na "memory map" prawdopodobnie wyplute przez silnik po crashu. Ta informacja jest bezużyteczna. Musisz ustalić co było przyczyną tego błędu. Masz może zainstalowany debugger GDB aby wygenerować plik core.* przy crashu?
 
właśnie gęsior tez mi to powiedział spróbuję ustawic na 110 :>
 
Ostatni błąd może być powodowany przez wadliwy skrypt/błąd w silniku. Ja miałem taki ostatnio przy pieprzniętym onAttack ;)
 
własnie zauwarzylem ze liesji wielokrotnie pojawi sie blad w skrypcie server sie crashuje.
 
Back
Top