• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dziwny problem w laptopie.

Status
Not open for further replies.

Indenpedens

Banned User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
584
Reaction score
39
Location
Poland
Co gudłaje małe.
Mam problem z pisaniem na laptopie nawet z trudem ten temat założyłem ponieważ jak mam już np. 3 linijki zapisane i pisze w tej trzeciej to samoistnie przeskakuje mi do pierwszej linijki i tam pisze albo pisze sobie pisze nie patrze na ekran myśle że mam juz napisane a tu jestem na innej stronie jak sie okazuje bo jakoś przeskoczyło. Nie wiem co jest grane:mad:
 
wyłącz touchpada powinno pomóc

PS fajne cycki

PS2 nie banujcie już
 
jak to naprawić przeszkadza to ;>

Z naprawą Ci nie pomogę, ze swoim próbowałem chyba wszystkiego (w granicach rozsądku) - nic nie pomogło. Wyłączyłem go i po prostu kupiłem zwykłą mysz pod USB, mogłem kupić touchpada ale zwykła myszka jest tańsza i wygodniejsza.


Aby wyłączyć touchpada wystarczy użyć klawisza funkcyjnego i jednego z klawiszy F, w każdym laptopie jest to inny klawisz lub zgasić go w menadżerze urządzeń. Ewentualnie możesz rozebrać laptopa i odpiąć taśmę.
 
Jakiej firmy laptop?

~
Co do ps dusieqq też mam takie zdanie :D
 
To jest wada konstrukcyjna mam to samo na moim acerze, jebnij w touchpada młotkiem ale takim ciężkim i w miarę mocno, albo jeszcze możesz zakleić taśmą
 
Nie wydaje mi się, że to jakas wada :p może po prostu jak piszesz to napierdalasz palcem po taczpadzie i Ci przechodzi w inne miejsca? :D
 
Nie wydaje mi się, że to jakas wada :p może po prostu jak piszesz to napierdalasz palcem po taczpadzie i Ci przechodzi w inne miejsca? :D

I właśnie to jest wada konstrukcyjna, powinni inaczej touchpada umieścić na obudowie bo w acerach od aspire to jest tak umiejscowione po lewej nie wiem po chuju 'nowoczesny design' ... ;/
 
I właśnie to jest wada konstrukcyjna, powinni inaczej touchpada umieścić na obudowie bo w acerach od aspire to jest tak umiejscowione po lewej nie wiem po chuju 'nowoczesny design' ... ;/
w mojej toszipie tesz po lefej =/
 
nic nie napierdalam przypadkiem ;p mam acera aspire
jak wylaczyc tego touch pada ????
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top