• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dziwny problem ze stronką

Status
Not open for further replies.

dragon1155

Member
Joined
Mar 5, 2010
Messages
122
Reaction score
5
Witam, na moim ots ludzie mówią, że im strona ots nie działa, za to u mnie wszystko gra. Z innych komputerów faktycznie nie da sie wejść. Co może być przyczyną ? pzdr
 
.htaccess ALLOW DENY

Wiem, że pewnie nie, ale to też jest trafna odpowiedź na takie objawy, które podał autor tematu :p
 
nic, nie ładuje się poprosu, jakby była wyłączona

nikt nie wie o co może chodzić ? na prawde mam problem !
 
Last edited by a moderator:
Sprawdź czy zapora nie blokuje Ci portu i czy serwer nasłuchuje na wszystkich interfejsach.
 
już sobie poradziłem, do zamknięcia

Możesz powiedzieć, co było przyczyną tego strasznego, dziwnego problemu, aby inni użytkownicy w przyszłości uważali Twoją osobę za Boga, władcę OT i obdarowywali Twoją osobę nielicznymi punktami reputacji w podzięce za Twą hojność i szlachetność. Kto wie, może powstanie strona internetowa, warta miliardy ku czci Twoich mocarnych umiejętności.
 
Last edited:
Możesz powiedzieć, co było przyczyną tego strasznego, dziwnego problemu, aby inni użytkownicy w przyszłości uważali Twoją osobę za Boga, władcę OT i obdarowywali Twoją osobę nielicznymi punktami reputacji w podzięce za Twą hojność i szlachetność. Kto wie, może powstanie strona internetowa, warta miliardy ku czci Twoich mocarnych umiejętności.

zrestartowałem komputer, przyczyny nie znam
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top