• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

EASY DRAGON BALL ALPHA! ZAPRASZAM!

Gicu

Well-Known Member
Joined
Feb 26, 2011
Messages
187
Reaction score
52

Witam i zapraszam na mój serwer Dragon Ball!
JEST TO WERSJA ALPHA WIĘC MOŻLIWA BĘDZIE CZYSTKA!
Jeśli będzie za dużo bugów lub wymagane będzie restartowanie bazy danych możliwa jest utrata wszytskich danych.
Jest to serwer robiony tylko przez jedną osobę, więc chciałem stworzyć coś prostego i dostępnego dla każdego.
Serwer PVP-ENFORCED!
Aktualnie ale może to się zmienić.
Shop System jest chwilowo wyłączony więc każdy posiada darmowego PACC.
Silnik jest postawiony na najsłabszym VPS dlatego aby przetestować i wykryć bugi.
Mianowicie nie jest to serwer w stylu starych WODBo itd. Brak tu Rebornów itp.
Przejdźmy do informacji podstawowych:
O to link do strony gdzie znajdziecie większość informacji:
EASY DRAGON BALL SITE

Ki Level: Zwiększa obrażenia magiczne i siłę leczenia.
Attack Speed: Zwiększa szybkość ataku.
Strength: Zwiększa obrażenia z gloves/rękawiczek.
Sword Fighting: Zwiększa obrażenia z swords/mieczy.
Resist: Zmniejsza otrzymywane obrażenia magiczne/KI. Każdy punkt odpowiada 1%.
Ki Blasting: Zwiększa obrażenia z broni dystansowej/KI Blastów.
Defence: Zmniejsza otrzymywane obrażenia fizyczne(wszystkie z ręki/autoataków). Każdy punkt to 1%.
POWER: Zwiększa on obrażenia magiczne jak i fizyczne a ponad to leczenie z czarów.

Dlaczego Magic i Skill rate jest x0?
Juz tłumacze na moim serwerze nie skilluje się wszystkie statystyki są przydzielane albo awansując levelowo albo posiadamy je z przedmiotów które nosimy. O to przykłady:


Wyróżnia się 3 rodzaje broni są to: GLOVES, SWORDS i KI BLASTS
Glovesy i Swordy biją więcej od KI Blastów lecz KI blast posiada większy zasię co pozwala na większą mobilność przeciwko potworą a przede wszystkim w PVP!
A tu fotka z kilkunastu przedmiotów z serwera, jak zauważyliście na powyższym zdjęciu przedmioty zwiększają wszystkie statystyki HP i KI także:

Minimapa:
Jest dosyć mała ale jest w ciągłej modernizacji, respawn jest bardzo szybki co pozwoli na zmieszczeniu więcej graczy na mniejszym terenie.

Kilka czarów/spells:


Bardzo poważnie potraktowałem balans czarów, mogę zapewnić na 99%, że każdą klasą jaką wybierzecie będzie równa drugiej!
COMBO SYSTEM

Każda postać posiada ok. 6 czarów lecz czas odnowienia jest różny dla każdego czaru przykładowo.
Czary liniowe i czary "target" wymagające celu mają osobny "CD" Czyli możemy używać 2 w odstępie 0,5 sekundy. Co pozwala na szybki "burst" w przeciwnika.
Grywalne klasy do wyboru:
Goku
Vegeta
Gohan
Freezer
Cell
Buu
Trunk
Brolly
Tsuful
Android
Gotenks
Namek

O to skrót do trony gdzie znajdziecie dokładniejsze informacje o danej klasie! : ->CLASSES
Każda klasa posiada transformy co zwiększają Twoją siłę! Życie, KI I POWER! Transformy są dostępne dla każdej klasy od 30, 60, 90, 120 i 150 poziomu za pomocą komendy "transform"!

A więc to chyba będzie na tyle postaram się edytować temat aby dodać więcej informacji.

Jeszcze raz zapraszam na mój serwer bądź pierwszym i najlepszym!

ZAPRASZAM I POZDRAWIAM GICU!
 
Last edited:
a moglbys zrobic o wiele wiekszy exp w koncu to alfa nawet nie beta a tylko ja gram na nim mam 22 level i strasznie wolno exp leci
 
Back
Top