• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Edytor HTML

Kubuxxx

Title
Joined
May 25, 2009
Messages
91
Reaction score
2
Witam. Czy znacie jakis edytor html cos jak pajaczek, Ale taki ktory zaznaczy mi wszystkie tabele (w tych tabelach wiersze kolumny) zebym wiedzial ktore sa niepodomykane itp. Mialem taki w szkole, ale za chuja nie moge sobie przypomniec jak sie nazywal (?)

Pomozecie ?
 
Ja tam polecam geany chyba tak sie zwal, ale nie do konca bedzie to pajaczek bo geany bez znajomosci html nic nie zrobisz .
 
Html ogarniam, ale chodzi o to, że mam layout do gesiora ale ponoc jest jakis blad w gesiorze i mi sie cala konstrukcja stronki na podstronach typu characters lub account managment psuje (tam gdzie jest duzo tabel). Tak na marginesie to wie ktos moze czemu tak sie dzieje ? na innych layoutach wszystko bylo w porzadku. jakby ktos nie rozumial to proponuje wejsc na rocketots.eu i np. w zakladke shop offer albo kliknac na stronce czyjejs postaci

Ps.
Pozdrawiam Bufo
 
Last edited:
Przypadkiem nie jest to za szeroka tabelka?
 
notepad++ zaznaczasz znacznik i markuje ci fioletowym gdzie on jest zamkniety.
 
  • Firefox: Firebug.
  • Chrome: Ustawienia Google Chrome > Narzędzia > Narzędzia dla programisty
 
Ja Ci polecę Aptana Studio 3.0, jest wykorzystywana przez videokurs.pl i naprawdę dobrze się sprawuję. A ludzie co tak fanbojują notepada++ nigdy nie korzystali chyba z wygodnych, innowacyjnych i prostych w użyciu edytorów. A jak masz hajs to dreamweaver ale aptana jest dla początkujących w sam raz, sama dokańcza znaczniki, poprawia błędy oraz je pokazuje, oczywiście jak na każdy zajebisty edytorek przystało masz ściągę, nadaje się nie tylko do html ale supportuje też xhtml, css, php i kilka innych. I oczywiście jest darmowa.
 
powiem wam ze najlepszy jaki mi polecono w tym temacie to Aptana Studio 3.0
przez goscia ktory znowu jest zbanowany
 
Nie rozumiem po co komu jakiś pro edytor do HTMLa?! Zwykły Notepad++ moim zdaniem jest najlepszy ;)
 
Back
Top Bottom