• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Edzio puscil kiere?

nadal jesteś zwykłą pizda od bombla, gownix cały dzień przy gierce siedzi
 
nadal jestes konfidentem, bo uozjebales sie na komendzie. Chuj Ci na imie analfabeto pieudolony, co chauki uozdaje zeby guac w teamie. Cze kulwo jebana, bez odbiou wado ^^
 
z poi cie wyjęliśmy i tak sie odwdzięczasz ? nie ładnie :( ,znudzilo mi sie grac z takimi gownixami jak wy
 
Wolisz sie sprzedac jebana kulwo. Siedz na pizdzie, bo ci teumin do logopedy zabioue, nieuku pieudolony
 
nadal jesteś gownixem z vezivem rok grałem, a ciebie 3 miesiące temu jeszcze nikt nie znal xDD
 
jak ma mnie zna taki ktos jak ty co w 2k15 poszedł na wara pierwszy raz to pozdro jebany no namie
 
nadal jesteś gownixem z vezivem rok grałem, a ciebie 3 miesiące temu jeszcze nikt nie znal xDD
guales, ale chauki musiales uozdawac na kontrakty dzieciunie jebany. U nas jak na tsie byles, to 3 sekundy i wyjasniony. Bo ograniczone slownictwo, pierdolona kulwo niedouczona i sie jakales synu logopedy. Nie szczekaj tu juz, bo ludzie od Ciebie spamuja, ze jestes tak przyjebany, ze szkoda gadac.
P.S: Masz chaua jakiegos pozyczyc na kontuakt?
 
nadal nie znam śmietniku z poi co 24h na komputerek patrzy jebany co ma brata 13 lat 2 nieudaczniki 2 zjebow jak ten twój teamek razem z tobą
 
To nie ja odpisuje na kazdy post po 1-2 min. I jedno pytanie:
72eoeyd.png
 
jak ma mnie zna taki ktos jak ty co w 2k15 poszedł na wara pierwszy raz to pozdro jebany no namie
ło ty konfituro jebana jakim prawem smiesz mnie nazywa no namem xD chuj w to ze jak pierwszy raz zagoscilem na shadow to Ty zbierales viale na realu zeby miec hajs na 1 potka
 
Chuj knapik, ze veziw cie wyjebał na zbity pysk, to prosiłeś się o tsa, po dniu na tsie przynajmniej 2x dziennie bana dostawałeś i pucowałeś się do siohaja na priva o unbana.. Sad but true. Jak tylko się odezwałeś czego to nie zrobiłeś to cie dzieciaki disowaly i siedziałeś utkany. I tylko jedziesz z tym poiem cały czas, tekst który siwek wymyślił i tylko raz go użył bo gówno warty tak jak i ty, weź lepiej puść kiere tak jak reszta tych ,,wariatów"
 
Back
Top