• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Edzio puscil kiere?

eldo jak ty masz 13 lat xD wmawiasz sobie ze masz 16 lat , niedosc ze glos jak pizda masz to jeszcze cos sie tu produkujesz 13 letni stulejarzu
wbijam w chuja juz w to ze Twoja matka ma glos jakby codziennie opierdalała po 20 konskich bereł
 
ja w twojego starego wbijam butle po amarenie bo szmaciarz za piwo wszystko zrobi :D
 
ja w twojego starego wbijam butle po amarenie bo szmaciarz za piwo wszystko zrobi :D
ale z szacunkiem gostek do alfonsa i pizde zamknij bo na tsie to wyjasnialem cie codziennie po 3 razy wiec na chuj do mnie pijesz jebany kondonie co potrafi tylko brac z dupy do ryja
 
Morda kiepy bo was powyjasniam jebane pokurwience btw nadal napierdalac tutaj i ciagle wojny na forum kurwa RZYC NIE ÓMIERAC
 
sapiecie jakby kazdy z was na sloiku siedzial jebany kipey. Tak naprawde wszyscy nadajecie sie do zbierania puszek z klopa i kiepow z publicznych smietnikow. Wujek Mariusz was wyjasnial jak mieliscie po 8 lat gdy na bolcu mu skakaliscie myslac, ze to magiczna sztuczka pedaly jebane.
Deszczu wypierdalaj do zoo kupic karnet na banute jebany pedale.Podobno na osiedlu paly robisz za protection abys bezpiecznie mogl wyjsc do sklepu po energetyka i nakurwiac 24/7 w tibiolke
 
sapiecie jakby kazdy z was na sloiku siedzial jebany kipey. Tak naprawde wszyscy nadajecie sie do zbierania puszek z klopa i kiepow z publicznych smietnikow. Wujek Mariusz was wyjasnial jak mieliscie po 8 lat gdy na bolcu mu skakaliscie myslac, ze to magiczna sztuczka pedaly jebane.
Deszczu wypierdalaj do zoo kupic karnet na banute jebany pedale.Podobno na osiedlu paly robisz za protection abys bezpiecznie mogl wyjsc do sklepu po energetyka i nakurwiac 24/7 w tibiolke
ale gosciu przedstaw sie hehehehe
 
twoja matka przedstawila mi sie swoja dupa i cipa, taka jest mila. Idz zwalic konia ojcu w ponczoszkach bo twoja zali mi sie, ze jestes zly syn i nie chce uprawiac milosci z ojcem i slyszalem, ze bawisz sie z wujkiem mariuszem w magiczny paluszek w dupci
 
twoja matka przedstawila mi sie swoja dupa i cipa, taka jest mila. Idz zwalic konia ojcu w ponczoszkach bo twoja zali mi sie, ze jestes zly syn i nie chce uprawiac milosci z ojcem i slyszalem, ze bawisz sie z wujkiem mariuszem w magiczny paluszek w dupci
no xloga wyjeb bo mnie nie ruszaja take teksty typu twoja stara twoja stara :}
 
przekaz rackowi, ze za tego bana to mu rodzine juz wywiozlem do brazyli do murzynskiej dzielni
 
Back
Top