• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Efekt co 2 sekundy

Skoczi

New Member
Joined
Jun 6, 2012
Messages
115
Reaction score
0
Witam , chciałbym się dowiedzieć lub odnoszę się z prośbą o stworzenie skryptu który będzie dodawał dany efekt do naszej postaci(np piorunki pojawiające się co 2 sekundy przy naszej postaci)
 
Stały efekt, czy przy jakimś zdarzeniu ma się aktywować?
 
Mam skrypt na transform , i chce aby po wpisaniu transform dla danego voc włączył się efect na czas trwania tego transformu(az do wpisania revert , lub do wylogowania.)
 
Dodaj Globalevents z interval 2000 i sprawdzanie z pośród online typa z danym storage, wydaje się że obciąży serwer ale nie bo u mnie to stosowałem przy 350+.
 
Last edited:
Dzięki POTAR za informację , ale jestem początkującą osobą i srednio wiem , jak zacząć z tym skryptem , moze jakas podpowiedz , ew może masz jakiegos gotowego skrypta ?
 
Lua:
<globalevent name="training" interval="2000" event="script" value="1.lua"/>



local storage = 29993 --przyklad storage

function onThink(interval, lastExecution)
	for _, name in ipairs(getOnlinePlayers()) do
local cid = getPlayerByName(name)
	if getPlayerStorageValue(cid, storage) == 1 then
	doSendMagicEffect(getPlayerPosition(cid),12 -- numer efektu)
	end
 end
return true
end

Powinno działać pisane z buta, jak cos to pisz błedy.

Ale możesz też zrobić w talkactions przy transie dać addEvent a przy tym co kasuje stopEvent.

Ewentualnie przy stałym transie dać tez eventy w onlogin.
 
Last edited:
doSendMagicEffect(getPlayerPosition(cid),12 -- numer efektu)
bez tego komentarza bo nawias nie zadziała >.> bo pewnie zaraz bedzie pisac ze nie dziala
 
Dałoby radę bez stroage tego skrypta zrobic ?

+ żeby tylko było dla danych vocation !
 
Last edited:
zrób analogicznie tak jak ze storage tylko że zamiast storage sprawdza voc
 
Rozumiem o co Ci chodzi , ale jezeli byłbys w stanie napisać tego skrypta byłbym ogromnie wdzięczny.
 
Zmodyfikuj sobie to co Ci napisałem -.-

Ew. luknij mój temat z talkactions training system, tam mozesz to zmienić na swoje potrzeby.
 
jakie łby, mają add eventa to chuj i tak pierdolną globaleventa zamiast normalnego, żeby przekopało wszystkich graczy online itd. xd

w sumie nie znam zbytnio działania tfs'a to może rzeczywiście w taki pojebany sposób mniej to muli serv niż zwykły add event, ale to takie trochę nie logiczne się wydaje

addeventem sprawdź obecną pozycję gracza czy coś :D
 
Przeczytaj mojego poprzedniego posta dokłądniej :/ tego na 1-wszej stronie, podałem mu kilka opcji ^_^
 
Back
Top Bottom