• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ekipa Na Debestia OTS By Gesior

Status
Not open for further replies.
@up

Wiesz co jest najlepsze? Ze Gesior nam nie dawał żadnych run (no poza pacc runka którą mu ukradłem bo o tym wiedział) te niekończące się sd gfb i uhy mieliśmy z szafki na wrlach bo ktoś umieścił je w szafce jak stawiał szafki w map edytorze (ja tego nie robiłem w ramach ścisłości) Bestia je znalazł ;)

Ale i tak z 80% tego co mówiliście o nas i o Gęsiorze było wyssane z palca.

Bez jaj. Gesior sam sie przyznał a Juniorek płacił nam paymenty po 2bp CC co przyjmował bez mrugnięcia okiem, sypał nam kase jak piasek co nie było do uzbierania jeszcze za "tamtych czasów" ale ogólnie serwer był spoko, najzajebiściejszy na jakim grałem. Miło się wspomina :D
 
Bez jaj. Gesior sam sie przyznał a Juniorek płacił nam paymenty po 2bp CC co przyjmował bez mrugnięcia okiem, sypał nam kase jak piasek co nie było do uzbierania jeszcze za "tamtych czasów" ale ogólnie serwer był spoko, najzajebiściejszy na jakim grałem. Miło się wspomina :D

800cc dostał ode mnie jeśli chodzi i o 1 czy tam 2 edycje.
Ja mówię co ja miałem (od Gesiora only ukradziona pacc runkę) Ale wy i tak będziecie myśleli że miałem nie wiadomo co :>
 
ja mialem sudden ded rune sie nie konczyla, pamietam uhy za darmo po 5 uzyc i super sie gralo nie zapomne.

-.-
 
XD wy to se lubicie Pogadac. Tez Pamietam stare dobre czasy jak byla debestia co hostowal gesior xD Na Openkach Siochal kolegow XD
Wlasnie dlatego chce ja pohostowac bo dla mnie to dobry silnik chociaz skryptow mu brakuje i poszukuje skryptera ktory to ogarnie oferuje mi zaplate za pomoc. Chce hostowac ja tez dlatego ze pamietam jak sie gralo na niej dla mnie bardzo przyjemnie nie mowiac o tym ze gesior dawal koelga itemy ;p pewnie czytal ten temat i sie nie chce wypowiedziec chcialbym zobaczyc jego odpowiedz na nasze Posty o tym jak rozdawal itemy
 
Jakby ktoś z was postawił tego ots'a napiszcie jakiegoś posta ;), też grałem na debestii i był to jeden z najlepszych ots na jakim grałem. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top