• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

elektromistrz

ErnestPe

Banned User
Joined
Nov 5, 2012
Messages
31
Reaction score
2
Siema yo!
A więc mam pytanie trochę z innej beczki, bang!
a więc tak, zrobiłem se homemade kabel do subwoofera/głosników z jackami z dwóch stron, mniej więcej tak:

8Sp5[K.png

gdzie szary to jacki, czerwony, czarny, żółty to kabelki,
1 - wejście do pc
2 - wejście do subwoofera

no i wszystko działa zajefajnie git mega bang!

a teraz moje pytanie, jak zrobię tak:
iqj]9T.png

gdzie:
1 - wejście do pc
2 - wejście do subwoofera 1
3 - wejście do subwoofera 2

to będzie wtedy działać tak samo mega blau? chodzi mi o to, żebym mógł sobie podłączyć 2 zestawy głośników z subwooferem pod jeden kabel wyjściowy do pc ;D
 
stracisz na jakości
a jak zrobić, żeby nie stracić na jakości, bo do lapka nie włożę karty dźwiękowej, która ma więcej wyjść. ;x
*w pierwszym poście piszę "pc" zamiast laptop, no bo mniej pisania...


#Diath
to forum co podałeś jest dla laików, ja pytam ludzi co się znają na rzeczy

#Boxer pod Diathem
wzmacniacz :)
A da się takie cudo homemade zrobic? bo szkoda pieniędzy na wzmacniacz do głośników, których jedynym celem będzie granie w łazience gdy biorę prysznic czy coś bo smutno tak słuchać jak woda leci, a jak puszcze głośno w pokoju to rodzina się bulwersuje, że głośno, dlatego taki łazienkowy zestaw by mi sie przydał, a homemade jest taniej.
 
Last edited:
#Diath
to forum co podałeś jest dla laików, ja pytam ludzi co się znają na rzeczy

Jeśli uważasz, że na elektrodzie nie ma ogarniętych ludzi, a tutaj znajdziesz to krótko mówiąc jesteś jebnięty :D - sry, ale inaczej tego ująć nie mogłem.

Co do tematu, to tak jak Ci gołota napisał wyżej.
 
Najlepsze forum o elektronice nazywasz forem dla laikow, a pytasz o pomoc na otlandzie? O kurwa stary.
Otland ma wysoce wykształconych specjalistów w każdej dziedzinie, dumnie reprezentując Polski naród...

Kup sobie radio ew mp3 + jakiś głośniczek a nie baw się.
mam 120GB muzyki na komputerze, na mp3 się tyle nie zmieści to po 1, a po drugie nie chce wydać kasy na mp3 do łazienki lol.
 
Otland ma wysoce wykształconych specjalistów w każdej dziedzinie, dumnie reprezentując Polski naród...

to tak jak polska scena polityczna... kto wie może ktoś stąd wejdzie do parlamentu albo prezydentem i zostanie


#temat

polecam elektroda.pl, korzystałem z tego forum przy technicznych pracach na fizykę, bardzo dobre
 
Nie no jest dużo noobów na elektordzie ale i dużo pomocnych chłopów, nie raz dostawałem od nich schematy jak miałem popierdoloną instalacje w aucie ; D
 
Back
Top