• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Elf

Status
Not open for further replies.
Temat pełen gówna. Zresztą niestety jest taka polska mentalnośc, że ludzie chcą czegoś, a nawet tego nie dostają. Bez obrazy autorze tego tematu, ale zrobiłeś z siebie kozła ofiarnego. Po przeczytaniu tego całego burdelu stwierdziłem, że tylko napiszę to co miałem. Idźcie dalej się tarzac w tym jebniętym gównie.
 
Bo nikt tego nie testował, to jest oczywiste, jak to mogło się dziać gdy ktoś co chwile coś zmieniał? Nawet nie mieli na to czasu, nie wiem jak jest teraz.
Ale nic nie daje Ci prawa sprzedawania fixów do tego kodu, nikt nie każe Ci używać TFS!!!!!
 
Po za tym jak masz kasę to jebnij sobie donatora i po sprawie :(
 
Bo nikt tego nie testował, to jest oczywiste, jak to mogło się dziać gdy ktoś co chwile coś zmieniał? Nawet nie mieli na to czasu, nie wiem jak jest teraz.
Ale nic nie daje Ci prawa sprzedawania fixów do tego kodu, nikt nie każe Ci używać TFS!!!!!

Może sprzedawać np. dostęp do strony na której będą fixy.
 
ja pierdole, facepalm
po pierwsze ktoś jest w stanie w skrócie opisać co tu się kurwa działo? bo mi się nie chce czytać
po drugie jak komuś się tfs nie podoba to po chuj tutaj siedzisz tri~?
 
ja pierdole, facepalm
po pierwsze ktoś jest w stanie w skrócie opisać co tu się kurwa działo? bo mi się nie chce czytać
po drugie jak komuś się tfs nie podoba to po chuj tutaj siedzisz tri~?

Poszło o to że Elf wypuszcza dziurawe silniki i nie poprawia błędów które mu zgłaszają inni. Bardziej streścić nie potrafię.
 
Poszło o to że Elf wypuszcza dziurawe silniki i nie poprawia błędów które mu zgłaszają inni. Bardziej streścić nie potrafię.

dzięki, nawet jakby elf robił backdoory w tym silniku, to chyba po to kurwa jest svn czyli tzn. system kontroli wersji, żeby taki tri~ sprawdzał co się działo, a jak jest kimś kto chce zarabiać na żonę i dzieci nie znając się nawet na podstawach c++, to ...
naprawdę ja tu problemu nie widzę...
 
no właśnie, powinniście się cieszyć że elf w ogóle coś wypuścił...

a co do fixów trimmerA to kupiłem od niego kiedyś i chociaż te fixy nie były super jakości to nie oszukał mnie, dostałem to za co zapłaciłem
 
Jesteście śmieszni wszyscy z tymi fixami, wypierdalać na otfans a nie tu gorzkie żale odstawiacie, przeróbcie sobie najnowszą gałąź otserva który jest mniej rozbudowany ale z pewno zawiera mniej crash bugów.
Co do elfa to nie znam tej sprawy z jego fixami, ale co do tego że pomoże tylko za kase to ni chuja, zawsze odpisze mi na pw i faktycznie pomoże jak mam jakiekolwiek pytania/problemy.


Z tego co mi wiadomo donator działa na tej zasadzie.

fixy z donator boarda są usless trzeba kminić po swojemu.
 
Zapomniałem zamknac tego tematu w czas... Poza tym, jak zamknalem to nie mialem czasu sie wypowiedziec po raz ostatni, więc zrobie to teraz.

Elf argumentów mam duzo, ale do nieczego to nie prowadzi, ten kto się przygląda temu wszystkiemu od dłuższego czasu, na pewno swoje zauważył, ja chciałem tylko żeby ludzie otworzyli oczy i przestali Cie idealizować i wielbić jak boga.
Ostatni oficjalny rev wydany przez Ciebie - 12th December 2009, 22:05, a dlaczego?
Zapytam tylko na dowidzenia, kto testuje Twój kod? Btw. zanim go wypuścisz, to sprawdzisz chociaż czy działa?

Taki lekkie podsumowanie.


Argumentów nie masz żadnych szczerze powiedziawszy, co udowodniłeś poprzednią wiadomością. Samo udanie się do Pietii vel Mr. IhasNo_skills, który nawet nie umie wygenerować OTB świadczy, że łapiesz się brzytwy. Ja nie widzę, by ktokolwiek mnie idealizował, czy wielbił i szczerze mam to w dupie.
Dlatego, że był dziurawy. Trudno, żeby ktoś, kto dopiero półtora roku (na tamten czas) interesuje się C++ (w obrębie jednego programu) wypuścił coś mniej dziurawego- wystarczy spojrzeć na Pietię.
Ostatni TFS został wydany 3 lata temu, to prawda, teraz czekam na market, który robi Talaturen, bo ja nie mam czasu, żeby wypuścić ostatni 0.3.
trunk, co więcej: prywatny; jest po to, abym mógł sobie tam wrzucać co chce- nieskończony kod, niedziałający kod, dziurawy kod. Korzystasz z niego wyłącznie na własną odpowiedzialność. Więc po raz kolejny ośmieszasz się Twoim brakiem znajomości czym i jak działa system kontroli wersji.
Jeśli chodzi natomiast o samo testowanie: ja testuje swój kod dopiero na serwerze dedykowanym (taki nawyk, który mi został po tym, jak nie mogłem kompilować u siebie na komputerze). Pozostała część należy do donatorów, bo po to został stworzony prywatny SVN, aby zmniejszyć grono testerów.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top