• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

elfbot licencja

Reins

Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
586
Reaction score
8
Wgrałem sobie wina 7, i zauważyłem że nie dziala mi elfik. Szukalem i czytalem i z tego co wiem crack nie chodzi pod 64bitowy. Mysle nad kupnem, ale mozna chyba tylko kupowac pod najnowsza wersje klienta, a potrzebuje pod 8.6.

Ma ktos jakiegos linka gdzie mozna kupic pod 8.6? Chyba ze posiada ktos na zapasie i pochwali sie jak zainstalowac ; )
 
Wgrałem sobie wina 7, i zauważyłem że nie dziala mi elfik. Szukalem i czytalem i z tego co wiem crack nie chodzi pod 64bitowy. Mysle nad kupnem, ale mozna chyba tylko kupowac pod najnowsza wersje klienta, a potrzebuje pod 8.6.

Ma ktos jakiegos linka gdzie mozna kupic pod 8.6? Chyba ze posiada ktos na zapasie i pochwali sie jak zainstalowac ; )

Na allegro zobacz, jest crack pod 64 bity :D
 
Wgrałem sobie wina 7, i zauważyłem że nie dziala mi elfik. Szukalem i czytalem i z tego co wiem crack nie chodzi pod 64bitowy. Mysle nad kupnem, ale mozna chyba tylko kupowac pod najnowsza wersje klienta, a potrzebuje pod 8.6.

Ma ktos jakiegos linka gdzie mozna kupic pod 8.6? Chyba ze posiada ktos na zapasie i pochwali sie jak zainstalowac ; )

Elfbot jest tylko do >8.6 klienta później cała spółka rozłączyła się i każdy z 2 autorów Elfbota ma swojego bota pod najwnowsze tibie. Żeby Ci działał elfbot to zaznacz Uruchom jakos Administrator + daj zgodność z Windows XP.
 
Elfbot jest tylko do >8.6 klienta później cała spółka rozłączyła się i każdy z 2 autorów Elfbota ma swojego bota pod najwnowsze tibie. Żeby Ci działał elfbot to zaznacz Uruchom jakos Administrator + daj zgodność z Windows XP.

Hehe, to pod vistą działało, w 7 już jest inny, trochę trudniejszy TRICK -- google. Poza tym jest chyba elf pod 8.7, ale nie oficjalnie wydany przez tibiabot.
 
Elfbot jest tylko do >8.6 klienta późn..

poprawka, <8.6 :)

A o elfie pod 8.7 nigdy nie słyszałem, jeśli owy ktoś opublikował - pewnie zapełniony wirusami.
Nie wiem czy licencje Elfbota można jeszcze kupić? Ja tam polecam Neo, no - chyba że grasz tylko na OTSach, to rzeczywiście lepiej szukać Elfa...
 
Code:
Na allegro zobacz, jest crack pod 64 bity

nie ma ;/

Cos znalazlem ale plik loader mi otwiera sie w pliku internetowym. ;/

Ktos ma linki do zakupu/publikacji to prosze o wstawke.
 
Pozostała emulacja systemu 32 bitowego :)
aha i wyprzedzajac pytanie:

Virtual Box, VMware Workshop, Qemu
 
Code:
Na allegro zobacz, jest crack pod 64 bity

nie ma ;/

Cos znalazlem ale plik loader mi otwiera sie w pliku internetowym. ;/

Ktos ma linki do zakupu/publikacji to prosze o wstawke.

Na mpc forum szukaj, jest poradnik.
 
Jak chcesz moge ci wyrobić klucz, działa na 64bitowym systemie tylko za każdym odpaleniem elfa trzeba go wpisywać, podaj tylko ten kod 8cyfrowy
 
jaki kod 8 cyfrowy?\\I gdzie moge wykupic to licencje ! :Di za ile
 
Posiadam 64 bity i mi dziala crack :eek: wiec nie wiem, musisz poprostu miec wylaczone UAC(? nie pamietam skrotu :p) jezeli wczesniej tego nie zrobiles :p albo poprostu jak crackujesz administrator wszedzie. Jak chcesz moge Ci wyslac tego co uzywam :p
 
Bardzo bym prosil ;)

#topivc

A co do licencji gdzie kupie?
 
Na allegro powinna jeszcze byc ja kupilem pernamentna za chyba 3 dychy takze nie jest zle tylko co miech~ musze klucz wyrabiac.
 
Chyba wszystkich o ile dobrze pamietam to sciagalem co chcialem wpisywalem i chulalo.
 
Back
Top