• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Elfbot Navigation

Mabcin

New Member
Joined
Aug 6, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Witam.

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co Navigation w elfbocie potrafi czego nie zrobią skrypty?

Bo ludzie się zachwycają, że na mc to jest po prostu wspaniałe. A ja jestem ciekaw czym się różni MC na Navigation od zwykłych skryptów
 
navi mozesz ustawic sobie czat dla ludzi dolaczonych do twojego navi, mozesz ustawic ze widzisz na ekranie w ktorym kierunku kto jest, mozesz rozmawiac z ludzmi na innych serwerach ktorzy sa dolaczeni do twojego serwera navi (na rl mozna bylo przynajmniej). z pomoca paru skryptow mozna ustawic healing, combobot lub tez magic wall linie (wszystko co potrafi magebot lepiej ale na elfie). nie rozumiem wyrazenia MC na Navigation wiec sie nie wypowiadam. hue hue hue.
 
Qlimatt chodznavigation nii o to, że ludzie na OTS tworzą parę kont i twierdzą iż dzięki mi sterują itp. Podobno dzięki navigation można tylko tak dobrze latać paroma kontami na raz(MC).
Tylko mnie to generalnie zastanawia bo przecież navi chyba nic nie daje, wystarczy dobrze ustawić aim w elfbocie, healing i skrypty.
Bo takie coś jak combo itp ustawia się przecież w AIM wpisując nick lidera i co dana postać ma robić.
 
Potują się postacie to głównie navi ;]
Chociaż jak ogarniasz dobrze to skrypt na paredziesiąt linijek napiszesz bardziej zaawansowany niż navi + combolider.
 
Qlimatt chodznavigation nii o to, że ludzie na OTS tworzą parę kont i twierdzą iż dzięki mi sterują itp. Podobno dzięki navigation można tylko tak dobrze latać paroma kontami na raz(MC).
Tylko mnie to generalnie zastanawia bo przecież navi chyba nic nie daje, wystarczy dobrze ustawić aim w elfbocie, healing i skrypty.
Bo takie coś jak combo itp ustawia się przecież w AIM wpisując nick lidera i co dana postać ma robić.

chcesz skrypt na sterowanie wieloma kontami do elfbota przy pomocy wiadomości w grze ?
http://www.wulfrag.fora.pl/elfbot-universe,6/
tam dal każdej profesji jest cmndr button przeglądnij go sobie ;]
 
Co do NAVI w Elfie - wydaje mi się że nie można się zalogować na otsa poprzez navi, abo mi się pomyliło z teamviewer.
 
Navi działa itd.

Teraz szukam jakiś skryptów bo takie podstawowe typu że jak na kanale powiem .... to robi coś to mam

Napisałem sobie skrypt na follow, tylko nie wiem jak zrobić by po wpisaniu followoff wyłączało mi fallow.
Ma ktoś jakiś pomysł?
 
Last edited:
Navi działa itd.

Teraz szukam jakiś skryptów bo takie podstawowe typu że jak na kanale powiem .... to robi coś to mam

Napisałem sobie skrypt na fallow, tylko nie wiem jak zrobić by po wpisaniu fallowoff wyłączało mi fallow.
Ma ktoś jakiś pomysł?
attack self?
 
Attack mam
Bardziej by mnie interesowało wyłączenie follow :)
 
Attack mam
Bardziej by mnie interesowało wyłączenie follow :)
Ale gdy postac co jest podpięta do navi ma na tobie follow i wyegzekwuje skrypt attack $name to zniknie follow. Tak mi się wydaje po 30 sekundowej analizie.
 
no niekoniecznie bo jeśli będzie taki skrypt ifnot [$followed] { follow '$leader' } to będzie trzymał cały czas follow :)
 
Ja mam fajny skrypt na MC do elfa, Akuesa, Hermesa czy innych old-userów spytajcie : )
 
Back
Top