• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ElfBOT - Znasz sie na skryptach??

Poufny

Zmien ten Avatar chuju
Joined
Jun 13, 2009
Messages
130
Reaction score
0
Location
Poland /\_/\
Witajcie, prosil bym o skrypt do elfbota [hotkeys], chyba ze da sie jakos inaczej, mianowicie, by 'odpowiadal sam do gm' np, gdy pyta sie on 'bot?' elfik odpowiada, nieee...o_O, i do tego wylacza funkcje bota na 5 sekund :D

Albo....

by bot, zauwawzszy GM, wylaczal sie na chwile, gdy nie bedzie widziec gm/ani napisow na czerwono, po 5 sekundach, sie wlacza ponownie...

Da sie?:D
 
"Dziś zapadła decyzja, która może zmienić cały świat. Otóż chcemy stworzyć nowy serwer który nie będzie przypominał innych serwerów."

Źródło: Tnet

pWned xPP

Apropo: Napisz na tnecie, może Ci tam pomogą ;D^^
 
Na Tnet, to nawet porzadnie dupy podetrzec nie potrafia, wiec o skrypcie, moge zapomniec... ;s

@darqnies
Jestesmy nad podofurm 'polish' gdzie jest napisane, ze nie mozna tu wypowiadac sie o botach??;/;/
 
tutaj istnieje niepisany kodeks, jak sie zachowywac :) wyzsza kultura :)
 
aha xd

Ps.
Mam jeszcze inny pomysl, czy da sie ustawic bota, na 'auto back to resp'?
Jak mnie jakies fagaski ubija, by bot sam wracal na expowisko, i najlepiej uzywal komend !aol or !bless?

Kurwa, ale ja wymagajacy jestem :(

Ps. Lubie sie zucac w oczy, stad ta czcionnka :]
 
aha xd

Ps.
Mam jeszcze inny pomysl, czy da sie ustawic bota, na 'auto back to resp'?
Jak mnie jakies fagaski ubija, by bot sam wracal na expowisko, i najlepiej uzywal komend !aol or !bless?

Kurwa, ale ja wymagajacy jestem :(

Ps. Lubie sie zucac w oczy, stad ta czcionnka :]

Moze jeszcze ma zatanczyc i poruchac?
 
bots-tibia.pl ### Albo proś się dalej , albo idz na tneta pozbierać ostrzeżenia na święta ;}}
 
Ja sobie konto założyłem, 2go dnia już 3 warny...

Double Post + Bezwartościowy post + Wyzywanie użytkownika (od bezmózgiego barana)
 
Back
Top