• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Erpedzi

walltimer

Active Member
Joined
Aug 5, 2020
Messages
170
Reaction score
26
Siema. Na rynku OTS nie było mnie dobre 10lat, pochodzę z czasów kiedy to kolega stawiał ots z własną mapa i grało na nim 200typa z czego co 5 był z mojego osiedla. Do rzeczy czy dziś istnieją takie OTS? Normalne RPG z własną indywiduna mapa i graczami online? Zezenia...altaron... To wszystko leży .
Rozmyślam na stworzeniem własnego OT (kiedyś się w to bawilem) czy jednak w tych czasach da się nie tyle co na tym zarobić ale zarobić by to utrzymać?
 
hej, istniec pewnie istnieja, chociazby medivia, ktora sie od tibii odlacza i staje sie oddzielna gra.

tez od dluzszego czasu rozmyslalem nad stworzeniem wlasnego ots, jak chcesz zobaczyc jak powstaje cos nowego to rzuc okiem na ten temat: Gothic II in Tibia - big project incomming? (https://otland.net/threads/gothic-ii-in-tibia-big-project-incomming.272121/)

:)
Spoko to wygląda. Możesz powiedzieć coś więcej o medivi? Nie ma tam TP gra realna ilość osób jak na stronie, to nie real map ?
Post automatically merged:

Spoko to wygląda. Możesz powiedzieć coś więcej o medivi? Nie ma tam TP gra realna ilość osób jak na stronie, to nie real map ?
Oraz który świat...
 
nigdy tam nie gralem, wiec za duzo nie powiem, musisz sam sprawdzic
 
nigdy tam nie gralem, wiec za duzo nie powiem, musisz sam sprawdzic
Sprawdziłem. Przeróbka real mapy. Ale muszę ci podziękować , wygląda to dosyć fajnie :) ciekawi mnie czy startuje nowy serwer purity bo 0 online i same 1lvl. Dzięki wielkie !
 
Siema. Na rynku OTS nie było mnie dobre 10lat,
Z jednej strony zmieniło się wszystko, z drugiej nic ;) Zależy jak na to spojrzeć.

walltimer said:
Do rzeczy czy dziś istnieją takie OTS? Normalne RPG z własną indywiduna mapa i graczami online?
Czym dla Ciebie jest OTS RPG? I ile graczy online to dla ciebie wystarczająca liczba? Bo dla niektórych to 20, 50, 100 a dla innych 1000.

walltimer said:
Zezenia...altaron... To wszystko leży .
Zezenia nigdy nie miała wielu graczy online "naraz". A nad Altaronem pracuje tylko jedna osoba i podjęła słuszną decyzję, że nie będzie czynić żadnych nowych kroków w postaci odpalania kolejnych serwerów czy reklamowania się dopóki jedna z większych aktualizacji nie jest skończona.

walltimer said:
Rozmyślam na stworzeniem własnego OT (kiedyś się w to bawilem) czy jednak w tych czasach da się nie tyle co na tym zarobić ale zarobić by to utrzymać?
Da się.


Sprawdziłem. Przeróbka real mapy. Ale muszę ci podziękować , wygląda to dosyć fajnie :) ciekawi mnie czy startuje nowy serwer purity bo 0 online i same 1lvl. Dzięki wielkie !
Wystarczy zajrzeć do nich na forum:
1597198086753.png

Poza tym, jesteś pewny z tą przeróbką real mapy?
X9kpeSN.jpg
 
Z jednej strony zmieniło się wszystko, z drugiej nic ;) Zależy jak na to spojrzeć.


Czym dla Ciebie jest OTS RPG? I ile graczy online to dla ciebie wystarczająca liczba? Bo dla niektórych to 20, 50, 100 a dla innych 1000.


Zezenia nigdy nie miała wielu graczy online "naraz". A nad Altaronem pracuje tylko jedna osoba i podjęła słuszną decyzję, że nie będzie czynić żadnych nowych kroków w postaci odpalania kolejnych serwerów czy reklamowania się dopóki jedna z większych aktualizacji nie jest skończona.


Da się.



Wystarczy zajrzeć do nich na forum:
View attachment 48413

Poza tym, jesteś pewny z tą przeróbką real mapy?
X9kpeSN.jpg
Pisałem posta zaraz po zalogowaniu na rooku który był podobny do real dodatkowo google wyrzucało stare zdjęcia medivi - real mapy. Masz rację mapa jest własnaz fajna aczkolwiek szczegółowo - mogło być lepiej. Dużo pustych terenów
 
Pisałem posta zaraz po zalogowaniu na rooku który był podobny do real dodatkowo google wyrzucało stare zdjęcia medivi - real mapy. Masz rację mapa jest własnaz fajna aczkolwiek szczegółowo - mogło być lepiej. Dużo pustych terenów
Widocznie poszli w maksymalizację wolnej przestrzeni do expienia. Jak dzisiaj patrzy się na real mapę to ręce opadają jaką chałę odwalają :D
 
Odnośnie pytania, tak było i powinno być nadal, jest wciąż masa graczy, którzy co oczywiste mają już 25/30+ lat, ale wciąż grają. Znam to z doświadczenia.

Jeżeli stworzysz to będą grali, pozostaje tylko zrobić taki projekt co już jest nie lada wyzwaniem. Życzę wytrwałości ;)
 
@OP
Sam wracam i odchodze od ot co kilka dekad. Powiedzialbym ze jest mniej graczy z tego co zaobserowalem, watpie ze ot przetrwa kolejna dekade.

Jesli potrzebujesz server; to moge zaoferowac ovh box w stanach
(8c, 150GB nvme, 16GB ram)

co do mapy aktualnie bawie sie przerabiajac mape z starego yurotsa (jak ktos chce moge udostepnic/udostepniac mape z updatami jako iz jest moze w 10% zmodyfikowana)
1602160556583.png
co do silnika ja akurat sie bawie z TFT (Lyky35/TheForgottenTibia (https://github.com/Lyky35/TheForgottenTibia/)) bez skillowania etc.
 
Cześć, prawdopodobnie edycja urodzinowa Black Demona .
o kurde, nie gadałem z nim od czasu odkąd nie mam gg, chętnie wejdę chociażby żeby zapytać jak żyje po latach :D chociaż z Andrzejem tak samo, dobra morda ;p
 
Back
Top