• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

eternalis.pl - zna ktos ta strone ? ;o

Status
Not open for further replies.
Szkoda, że Konsultant Junior to Twoja osoba :) mam na to dowód.
Teraz jak już napięcie wzrosło, czekamy na rozwiązanie Sherlocku :) To zaczyna być zabawne jak skecz z profitsms :D
 
Teraz jak już napięcie wzrosło, czekamy na rozwiązanie Sherlocku :) To zaczyna być zabawne jak skecz z profitsms :D

Domyślam się "Sherlocku", że większość już na to wpadła, ale są też tacy którzy na to nie wpadli więc ich informuje.

/down szkoda czasu na Ciebie, już wszystkim ukazałeś swoją "inteligencję". Idź pisać HOMEPAYA bo kursach video ; D
 
To zdecydowanie się nadaje do trudnych spraw, donaj aka bartek sam pije na działce vs firmowy krzak aka brak nipu i regonu na stronie.


@hahahahahahah
21:42 Ja: gdzie nip i regon ?
21:43 Konsultant Junior: Tez juz 5 osob pytalo, jestem tylko Konsultantem Juniorem , mam tutaj okres probny i nie znam takich rzeczy.

Jutro dzwonie do skarbówki.
 
Last edited:
To zdecydowanie się nadaje do trudnych spraw, donaj aka bartek sam pije na działce vs firmowy krzak aka brak nipu i regonu na stronie.


@hahahahahahah


Jutro dzwonie do skarbówki.

Co ma skarbówka do tego kretynie? oni podatek od smsów odprowadzają, ty wszystko robisz. Miałem mieć bana w adsense i co? ja pierdole są ludzie i parapety...
Wystarczy napisać do firmy obsługującej smsy, oni się tym zajmą.
 
tak jak myslalem, i tak nie mialem nic do stracenia ;] pierdole te 23zl bo uzywam 3x kart. a w zyciu bym nie pomyslal ze ktos by mial zamiar takie rzeczy odpierdalac za pare zl.
 
Szkoda, że Konsultant Junior to Twoja osoba :) mam na to dowód.

Pff nie bawie sie w takie rzeczy, nie chce isc do pierdla ;)

Edit: Nie wiem jaki macie problem, mi ccki doszly bez problemu.
Jutro zamowie po raz trzeci pakiet 15 cc i zobaczymy o co chodzi..
 
Pff nie bawie sie w takie rzeczy, nie chce isc do pierdla ;)

Jak wytłumaczysz mi to, że wysyłasz mi prv z pytaniem podając ip otsa xxx, a Konsultant Junior przez widgeta również mi je zadaje, podając to samo IP i twierdząc że to jego OTS? Szkoda, że pisząc ze mną na widgecie nie wiedziałeś że to ja, nie? =]
 
Co ma skarbówka do tego kretynie?

Podaja sie za firme - nie sa firma + prowadza sprzedaz ciagla i zorganizowana polecam zorientowac sie w temacie zanim zaczniesz wyzywac kogos od kretyna.

To że oni mu odprowadzaja dochodowy (poprawcie mnie jeżeli sie myle) to jest jedna sprawa a druga jest taka ze każda działalność zarobkowa prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany wymaga zarejestrowania działalności gospodarczej zgodnie z naszym prawem.
No i przecież jeszcze 23% vatu tutaj mamy:) (vatu od przychodu/obrotu ktorego nie mozesz placic bez DG)
 
Jak wytłumaczysz mi to, że wysyłasz mi prv z pytaniem podając ip otsa xxx, a Konsultant Junior przez widgeta również mi je zadaje, podając to samo IP i twierdząc że to jego OTS? Szkoda, że pisząc ze mną na widgecie nie wiedziałeś że to ja, nie? =]

Ja tez moge sie podszyc pod brutalwarsa czy jakis inny ots :)
 
Ja tez moge sie podszyc pod brutalwarsa czy jakis inny ots :)

To raczej nie było "podszywanie się" tylko pomoc, którą chciałeś uzyskać ode mnie.

@IST nie sądzę że pisząc sobie firma, czy spółka złamali prawo, sprawdzenie ich wiarygodności raczej należy do klienta. Ale nie sprzeczam się, bo pewien nie jestem.

Jedyne co można by im zarzucić to to, że mają "pracowników", którzy robią na czarno, bo nie mając działalności gospodarczej nie można kogoś zatrudnić.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top