• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

EternalKingdoms - Co sądzicie?

ja tworcom radze zglosic ddos na policje, tutaj pro hakiery ddosery maja po 16 lat wiec jak dojdzie co do czego to
Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.
 
Acedb, miałem kiedyś z Tobą flame wara na torgu, chyba w 2007.

Powiedz mi, co chcesz osiągnąć, do czego dążysz w tym projekcie?
 
Do konta na t orgu o tym nicku pasy miały dwie osoby. Tutaj to konto należy do mnie czyli AbC i nie pamiętam żeby było jakieś rzucanie się mięsem z tobą, no ale możliwe że pamięć mnie zawodzi albo miałeś inny nick.

A wracając do tego do czego dążę, napewno nie do komercji i zarabiania kasy. Mappuje bo to lubie, a że można mapować z jakimś celem by stworzyć serwer rpg, coś bardziej ambitnego to właśnie to robie. Poza tym znam się na sporej ilości innych rzeczy w większym, mniejszym stopniu.

No ale krótko mówiąc, dążę do tego żeby Ek ujrzało światło dzienne nie w takim stylu jak ostatnio, tylko o niebo lepszym.
 
Last edited:
Do konta na t orgu o tym nicku pasy miały dwie osoby. Tutaj to konto należy do mnie czyli AbC i nie pamiętam żeby było jakieś rzucanie się mięsem z tobą, no ale możliwe że pamięć mnie zawodzi albo miałeś inny nick.

A wracając do tego do czego dążę, napewno nie do komercji i zarabiania kasy. Mappuje bo to lubie, a że można mapować z jakimś celem by stworzyć serwer rpg, coś bardziej ambitnego to właśnie to robie. Poza tym znam się na sporej ilości innych rzeczy w większym, mniejszym stopniu.

No ale krótko mówiąc, dążę do tego żeby Ek ujrzało światło dzienne nie w takim stylu jak ostatnio, tylko o niebo lepszym.

Życzę Ci sukcesu w takim razie.
A co do osób, które tak bardzo narzekają na rl. mapy - może się zmobilizujcie i pomóżcie EK wystartować bez problemów, niech EK zagości na 1 stronie otservlist. Może wtedy nastąpi jakiś przełom i serwery RPG znów przekonają graczy.

Co o tym sądzicie?
 
A co do osób, które tak bardzo narzekają na rl. mapy - może się zmobilizujcie i pomóżcie EK wystartować bez problemów, niech EK zagości na 1 stronie otservlist. Może wtedy nastąpi jakiś przełom i serwery RPG znów przekonają graczy.
nie ma opcji, mogę jedynie jebnąć im DoS'a z racji tego iż "abc" nie jest przeze mnie lubiany, grałem kiedyś u niego i piotrka1447 na ots, wszedłem se do bazy dałem 99999999 premium points, potem powiedziałem "abc", który był współadminem o możliwości sql injection, w zamian dostałem bana na IP ; ) niekompetentna ekipa w chuj, porównywalna wręcz do ekipy seans24.pl haha
 
Azi nie bądź takim potworem i sprawy prywatne odłóż na drugi plan.
Super by było jak by stał na pierwszej stronie gdześ wysoko oczywiście niżej niż mój ; p
 
nie ma opcji, mogę jedynie jebnąć im DoS'a z racji tego iż "abc" nie jest przeze mnie lubiany, grałem kiedyś u niego i piotrka1447 na ots, wszedłem se do bazy dałem 99999999 premium points, potem powiedziałem "abc", który był współadminem o możliwości sql injection, w zamian dostałem bana na IP

A ty to mi wypominasz od 4 lat? Nie byłem wspoladminem, tylko zwyklym maperem, a piotrka wiekszosc zna i wiadamo jak wszystkich mial w dupie i robil samowolke jaka tylko chcial. Ja bylem lojalny w obec 'tego' nademna, tyle. Faktycznie nie ladnie sie zachowalem w obec ciebie, no ale coz trudno.
 
Macie szanse aby zmienić przynajmniej po części rodzaj polskich otsów pokazując że gra na RPG jest czym fajnym ale znając Polaków to nikt nie pomoże ponieważ twórca tego serwera będzie zarabiał a jak wiadomo w Polsce tylko pieniądze się liczą...
 
ale znając Polaków to nikt nie pomoże ponieważ twórca tego serwera będzie zarabiał a jak wiadomo w Polsce tylko pieniądze się liczą...
Pozwól, że dodam coś od siebie, a mianowicie...
Na tym serwerze twórca, chuja zarobi.
Tak czy inaczej - EK jest świetnym serwerem, wspominam PVP z AbC :p.
Niestety... Nie dacie rady. Powodem tego jest dzisiejszy spopularyzowany rynek Real Map, który raczej już do końca pozostanie taki jaki jest...
 
@Ethan

Ale jeśli nie podejmuje się nawet prób to jak ma się coś zmienić? Acedb chce spróbować aby do tibi wrócił dawny klimat serwerów rpg jednak startuje z gorszej pozycji niż reszta otsów ponieważ zawiść polaków sprawia że nie dopuszczają nawet myśli że ktoś może mieć coś lepszego niż to co oni mają.
 
chętnie zagram, moze ktos mnie nakierować na strone projektu, forum albo coś ?
 
Dam ci kilka rad jako gracz.

1. Nie rób zbyt małego expa bo na 10000% ci żaden team nie wbije. Zrób np ze będzie zaczynać się z 120x a kończyć z 2x lub 3x.

2. Jak wejdzie jakiś duży team kory gra na RL mapach to za nimi wejdą tez inne teamy uwierzcie bo tak jest ;).

3. I to ze wejdą inne teamy może być przełomem dla map takiego typu jak EK.
 
ciagly 3x czy tam 2x exp to nuda, chociaz zeby do tego 80 poziomu w miare szybko szło a potem juz moze byc 3x bo na mniejszym lvlu to jest zbyt nudno i isie nikomu nie chce
 
Może będzie jakiś malutki exp stage. Ale napewno nie będzie expa większego niż x6 czy tam x8.

Myślałem żeby np. do 50 lvla był exp x5 i dalej juz x3. Ale tu pytanie czy w ogóle się opłaca stages przy takim expie.
 
To nawet nie myśl ze takim serverem zbierzesz dużo ludzi a szczególnie jakieś Teamy to nie te czasy aby exp 5x byl.
 
Back
Top Bottom