• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

EternalKingdoms - Co sądzicie?

Nie potrzebuje tlumów, 100 online mi do szczęścia wystarczy. Jest to serwer rpg i nie zrobie z tego serwera z expem x15... Z reszta gra na niższych levelach będzie dużo ciekawsza niż na jakimś innym serwerze. Bo tu będzie dużo nowości. A o reklame się nie boje bo jest już wstępnie umówiona.
 
Nie potrzebuje tlumów, 100 online mi do szczęścia wystarczy. Jest to serwer rpg i nie zrobie z tego serwera z expem x15... Z reszta gra na niższych levelach będzie dużo ciekawsza niż na jakimś innym serwerze. Bo tu będzie dużo nowości. A o reklame się nie boje bo jest już wstępnie umówiona.

;) to jest to, brakuje takiego serwera.

POWODZENIA
 
To nawet nie myśl ze takim serverem zbierzesz dużo ludzi a szczególnie jakieś Teamy to nie te czasy aby exp 5x byl.

AHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHA.
Tak, to nie będzie serwer dla Twojego przyjebanego teamu, który wbija na tydzień i wychodzi bo nie ma się z kim orać, wyjdź. Orać to będziecie na budowie za kilka lat. Panie THC.
 
Last edited:
Nie potrzebuje tlumów, 100 online mi do szczęścia wystarczy. Jest to serwer rpg i nie zrobie z tego serwera z expem x15... Z reszta gra na niższych levelach będzie dużo ciekawsza niż na jakimś innym serwerze. Bo tu będzie dużo nowości. A o reklame się nie boje bo jest już wstępnie umówiona.

Można mieć większą ilość graczy na rpg, na kealii z alimkiem mieliśmy 170, później 190. Exp x3 stały był, a dużo osób wbiło.
Myślałem żeby powrócić na scene, ale jakoś póki co nie ma weny. Może jednak czas na powrót kealii(pretoria) ~.
 
Można mieć większą ilość graczy na rpg, na kealii z alimkiem mieliśmy 170, później 190. Exp x3 stały był, a dużo osób wbiło.
Myślałem żeby powrócić na scene, ale jakoś póki co nie ma weny. Może jednak czas na powrót kealii(pretoria) ~.

Szkoda, że na tak krótki czas.
 

elvenfire.png


\/down
No to żeby nie było usuwam reklame, ssa zostawie.
 
Last edited:
Acdeb temat nie służy do reklamy twojego serwera, więc każdy post ukazujący reklamę serwera powinien być usunięty. Jeżeli chcesz podyskutować, proszę bardzo, ale nie wrzucaj tutaj żadnych zapowiedzi a tym bardziej żadnych multimedii związanych z twoim serwerem.

Dzięki

@topic

Serwer jeżeli zostanie dobrze rozreklamowany to miej nadzieje że ponad 100 osób na start będziesz miał gwarantowane. Dziś wystartował mój rpg serwer, i na start weszło... 7 osób..., gdzie pół roku temu było 130, a po paru tygodniach liczba doszła do 300. Serwery RPG upadają, ale mam nadzieje że wy uratujecie ten klimacik. Konkurencja konkurencją, ale trzymam za was kciuki, i gdybym mógł pomógł bym jak mógł ;)
 
Ja tez pewnie zagram ;)
Jakby co mozesz liczyc na moja skromna pomoc techniczna (PW).
 
W takim razie jak sie mapa na necie znalazla?

A myślisz, że skąd mapa real tibii wzięła się na necie? Że ktoś zapierdalał recznie w remer albo w simone? Map Tracker...
Po za tym jak się robi takie duże projekty, to zawsze jest ryzyko, że ktoś z team może coś odjebać...
Nie znam bliżej tego projektu, ale po postach w temacie wnioskuje, że większość opiera się na mapie... Twórcy nie posiadali na v1 dobrego dedyka... Teraz poprostu chcą spróbować znowu... I bardzo dobrze! Mam nadzieje, że wypali tym razem, bo wiem jak to jest gdy się włoży w coś dużo pracy, a potem kończy się to klapą ;p
 
Last edited:
Mapa się znalazła na necie z powodu osoby kira, który okazał się .... , który nie uszanował nie swojej pracy i dał mape swoim kolegom. Któryś z nich, konkretnie spodniarz wpadł na pomysł, żeby dać mape wszystkim i mimo rozmowy z nim(nie miłej) zrobił co zrobił.

Pozdrawiam ludzi nie szanujących czyjejś ciężkiej pracy, chuj wam w dupe!
 
Back
Top