• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Everyone who want war against br on lunarforce

magnus250

Well-Known Member
Joined
Jan 15, 2012
Messages
230
Reaction score
60
Everyone who want war* against br on lunarforce massage me priv about ts acces.

Everyone haters fuck you, trust me. bye bye

Only priv.
 
slyszalem ze murat komandirka na lunar w 4 osoby
no i tak wygrywamy z nimi ale jest ciezko need masa masa masa 10 osob na ts na akcji to dominando w chuj ostatnio w 7 ich 14 rozjebalismy na pushe pokolei ;D
 
ale na pidzie sie uwal bo jak na tsie dostawales pociski to jedyne co robiles to do kutasa sie rzucales jak matulka twoja
ale kurwa szczochu jak cie disowalem to pusia w dol i zawsze na afka leciales ale cos pierdolisz...
 
ale kurwa szczochu jak cie disowalem to pusia w dol i zawsze na afka leciales ale cos pierdolisz...
ahahaha XDD jakis kurwa zieziol co go znalazlem u benjamina na thais xD kazdy slyszal jak na pidzie siedziales co jak byla akcja to plakales ze recznie expisz i nie mozesz xD jebac cie smietniku
 
ja jestem osoba, ktora zostala wyprzedzona na klatce schodowej przez twojego ojca i teraz do niego mowisz tato , a tak to bys do mnie mowil :<
 
konrad style to jakis cwel od jordiego co gral u niego rok i teraz sie msci na forum ze nikt go nie zna jeszcze ma czelnosc kogos tutaj cisnac a ma z 14 lat co widac po tym jak pisze leci na pol strzala pewnie w realku fullcap rureczki jak kayto i do przodu na osiedlu z glowa w dol a stara mu jeszcze dupe podciera przed snem jebany petowiec z trade
 
@BAKUŚ INWALIDA

ogólnie to co napisał Mareczek + to że jak zapytany o to czy grypsuje odpowiedzial "żadnej gry nigdy w życiu nie zepsułem"
 
konrad style to jakis cwel od jordiego co gral u niego rok i teraz sie msci na forum ze nikt go nie zna jeszcze ma czelnosc kogos tutaj cisnac a ma z 14 lat co widac po tym jak pisze leci na pol strzala pewnie w realku fullcap rureczki jak kayto i do przodu na osiedlu z glowa w dol a stara mu jeszcze dupe podciera przed snem jebany petowiec z trade
nie no jakis grubas brat majczala 150 kg mi cos pierdolil bedzie oldzik siwka ehh parodia co tutaj sie dzieje
 
Back
Top