• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Evo 9.8

stanczyk

Scripter
Joined
Nov 24, 2009
Messages
293
Reaction score
2
Co powiecie na temat otwarcia evo 9.8 z expem

NP?

1-50 - x400
51-150 - x250
151-200 - x200
201-300 - x100
301-450 - x60
451-600 - x25
601-800 - x10
800-2999 - x5
3000+ - x3
 
Bo myślą że jak ściągną stage to będą mieli tyle samo graczy i adekwatne pieniążki probably.
 
To ja jedyny się na temat wypowiem skoro nikt @up nie chciał:

Rozumiem. Hmmm, uhmmmm. Rozumiem, że ja mam się wypowiedzieć o jakimś otsie znając tylko exp stage???
Pfff, no mogłeś już nam coś trudniejszego dać do zrobienia :)

Uff, tyle tu szczegółów dotyczących tego projektu, że aż połapać się nie mogę...
Nie no, uważam, że pomysł okej... Sprawdziłby się ponieważ myślę, że ty masz potencjał do robienia oteesów. Biorąc pod uwagę napis pod twoim nickiem to jakbyś się przyłożył to może nawet zajdziesz daleko...
 
Stage nie ma nic do otsa, liczy się atmosfera oraz kontakt supportu z graczami. Liczy się także ogarnięcie admina oraz dobra zabawa dla graczy :)
 
Widząc stage już wiem, że gówno. W ustawieniach niech będzie co chce. Byle po uwzględnieniu możliwości w grze prędkość zdobywania poziomów była na początku jakieś 2x większa i ROSŁA względem globala, żeby nie trzeba było później tygodnia spędzać na poziom. Na 110rp z 95 dysta i atakiem 65 mógłby zdobywać poziom jakieś 2x krócej. Na 350 pewnie ze 4-6x krócej, niż na globalu i by było pięknie
 
Back
Top