• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Exp za zabicie gracza...pvp-enforced server

Gtv123

New Member
Joined
Aug 24, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Witam, potrzebuję pomocy w dostawaniu doświadczenia za zabicie drugiego gracza...posiadam silnik tfs 0.3.5 i szukałem tego skryptu przez 2 tygodnie i nic nie znalazłem więc proszę was o pomoc.. wiem że pomoc o "gotowe skrypty" nie jest za dobrze widziana ale jestem newbie..Teraz dostaję 30 % danego lvla i jeżeli gracz z lvlem 60 zabije 50 nie dostaje expa... jeżeli znów zabije 60 lvl 58 to dostaje.. nie wiem czy to jest blokada czy nie ... Jeżeli da się to zmienić proszę o pomoc...!
Pozdrawiam Gtv
 
po prostu zmień config.lua do swoich upodobań ?

Jeśli chodzi o różnice między lvlami to zmień to :
Code:
	-- Experience from players
	minLevelThresholdForKilledPlayer = 0
	maxLevelThresholdForKilledPlayer = 99999
A jeśli chodzi o exp za ludzi to to ? :
Code:
	rateExperienceFromPlayers = 5

I po co tu skrypt ?! ; o
 
o Expie to wiem chodzi mi o różnice i widzisz zmieniłem tak jak powiedziałeś i nadal jak zabije 56 lvlem 50 to nic nie dostaje expa ;/ nie wiem co może być zle..
 
Code:
	-- Experience from players
	minLevelThresholdForKilledPlayer = 0
	maxLevelThresholdForKilledPlayer = 0
Teoretycznie po wpisaniu w obu miejscach 0 "blokada" powinna się wyłączyć, jednak gdy ustawiałem to na swoim otsie to nic się nie zmieniało, dlatego proponuje w źródłach sobie ustawić wedle uznania :D
 
Widzisz ustawiłem to tak jak napisałeś 0 i 0 i nadal nic sie nie dzieje... a jak w źródłach ustawić ? bo nie zrozumiałem tego..mam nadzieje ze to wam nie przeskadza ze nabijam ale ważne to jest dla mnie...
Dam reputa jak ktoś pomoże.. prosiłbym o pomoc...
a tak a pro po zna sie ktoś na source? bo to pewnie o to chodzi...
 
Last edited:
Back
Top