• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Experci from Tnet.

Tnet nigdy nie przestanie zaskakiwać. Swoją drogą - wiedzieliście, że rozpoczęto prace nad Tibią 3D? :D
http://tibia.net.pl/threads/562561-Ots-3D

Jak zwykłe ułomy musiały sie wykazać swoją nie wiedzą. Wyjebane w te troll posty z wątku, ale ty nawet kruwa nie potrafisz przeczytać, że ten koleś nie robi Tibii 3d tylko robi sobie gierkę, która troche ma przypominać Tibie.
 
Jak zwykłe ułomy musiały sie wykazać swoją nie wiedzą. Wyjebane w te troll posty z wątku, ale ty nawet kruwa nie potrafisz przeczytać, że ten koleś nie robi Tibii 3d tylko robi sobie gierkę, która troche ma przypominać Tibie.
nie potrafisz nawet przeczytać, że on robi tylko model 3d, i to chujowy
żadnej gry z tego nie będzie
 
haha
Wybacz mistrzu otlandu.
W porównaniu do tnp to otland to sama inteligencja nie :D
 
nie potrafisz nawet przeczytać, że on robi tylko model 3d, i to chujowy
żadnej gry z tego nie będzie
Jak można być tak zjebanym, myślałeś że ci się uda? Czy ty potrafisz czytać?

Ta gra jest robiona na przykładzie tibii ,raczej nie będzie takiego samego pvp ,sterowanie też będzie całkiem inne.

No i rzeczywiście kurwa, żadna gra, przecież w Unity gier się nie robi co nie mistrzu? ._.

n4g3.jpg
 
moge zie zalozyc o wszystkie konczyny ze 12latek twojego pokroju nigdy nie napisze nawet skrypta do otesa
a co dopiero gre, do tego jest potrzebne cos wiecej niz znikoma znajomosc funkcji if

to co jest pokazane na screenie nic nie reprezentuje
hujowy kawalek mapy i model z neta, jesli serio czekasz na to arcydzielo na bazie tutoriali z yt, to sie nie doczekasz
moj mily

chyba ze do nich dolaczysz i pomozesz im robic mape, wtedy macie juz 1% szans, na zrobienie mapy
 
moge zie zalozyc o wszystkie konczyny ze 12latek twojego pokroju nigdy nie napisze nawet skrypta do otesa
a co dopiero gre, do tego jest potrzebne cos wiecej niz znikoma znajomosc funkcji if

to co jest pokazane na screenie nic nie reprezentuje
hujowy kawalek mapy i model z neta, jesli serio czekasz na to arcydzielo na bazie tutoriali z yt, to sie nie doczekasz
moj mily

chyba ze do nich dolaczysz i pomozesz im robic mape, wtedy macie juz 1% szans, na zrobienie mapy

Ja nie kibicuje temu projektowi żeby wyszła z tego jakaś gra, tylko krytykuje skretyniałe posty i chujowe wnioski, które wyciągacie patrząc tylko na nazwę tematu a nie na jego treść.
 
@up.
Pajacu, yyy?
Spoko rozumiem, że gardzicie pozerami i nie tolerujecie tego, że jakiś dzieciak robi z siebie eksperta, ale wkurwia mnie to jak wyśmiewacie cudze projekty, a zresztą róbta co chceta...
 
@up.
Pajacu, yyy?
Spoko rozumiem, że gardzicie pozerami i nie tolerujecie tego, że jakiś dzieciak robi z siebie eksperta, ale wkurwia mnie to jak wyśmiewacie cudze projekty, a zresztą róbta co chceta...
Bo jest co wyśmiać, ten projekt wygląda tak samo jak byś wpisał w google: ''gówno'' dla nie widomych ludzi może to super projekt, ale jak dla mnie człowieka myślącego taki projekt jest poniżej czegokolwiek, jest tak denny i żałosny, aż brak mi słów. Oczywiście mam na myśli ten temat z tibią 3d
 
Nie wiem czy pamiętacie, ale próby z Tibią 3D już były i powiem szczerze, że grało się dosyć fajnie :)

outcast8.PNG
 
Nie wiem, może coś z tego będzie. Tylko nie wiem, dlaczego się naśmiewacie z czegoś, co Wy nawet sami byście mogli zrobić. Od dawna odkąd tutaj już jestem jakiś czas, zawsze mi śmierdziało gównem na Polish Board. Jeżeli ten temat został założony dla beki, to raczej go tutaj już dawno nie powinno być.
Bez obrazy kentash, ale wnioskując po tym co piszecie macie po prostu ból dupy, jak ktoś tak fajnie to przytoczył.
 
jak ktoś zrobi hujowy obarazk w fotoszopie i go zhejtują to nazwiesz to bólem dupy?
bo robienie czegoś w unity 3d nie można nazwać grą...

The Outcast to już co innego, przynajmniej reprezentuje jakiś poziom.
 
jak ktoś zrobi hujowy obarazk w fotoszopie i go zhejtują to nazwiesz to bólem dupy?
bo robienie czegoś w unity 3d nie można nazwać grą...

The Outcast to już co innego, przynajmniej reprezentuje jakiś poziom.

Robienie czegoś w Unity3d nie można nazwać grą? Odsyłam do Castle Story i Gloria Victis. Poza tym, ile ma ten projekt z tneta? Kilkanaście dni? ...
 
Robienie czegoś w Unity3d nie można nazwać grą? Odsyłam do Castle Story i Gloria Victis. Poza tym, ile ma ten projekt z tneta? Kilkanaście dni? ...
"czegoś" to wg. mnie wskazanie na to, co autor przedstawił na screenie. a to rzeczywiście - dupy nie urywa, sam screen modelu.
 
Back
Top