• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Filmiki naszej twórczości

Lion94

Banned User
Joined
Dec 21, 2009
Messages
744
Reaction score
6
Location
Poland
Witam. Zawitałem znów na te zacne forum i proponuję abyśmy w tym temacie wrzucali filmiki
swojej twórczości. Nie wiem czy się chwaliłem, czy nie ale może ja zacne od swojego :)

[video=youtube;WCsQp95FQ9Y]http://www.youtube.com/watch?v=WCsQp95FQ9Y[/video]


PS. Proszę aby moderator nie usuwał tego topicu i go zostawił.​
 
Last edited:
Ok, dodając ten filmik na to forum, zapewne liczysz się z możliwością krytyki i myślę, że ową również uszanujesz.

Otóż zaprezentowałeś tutaj beatbox, który uczysz się od lat 4. Co Ty o nim sądzisz? Wydaje Ci się że jesteś dobry w tym co robisz?
Dążę do tego, że w moich przekonaniach, beatbox który ja wykonuję przez około 5 lat, kiedy siedzę w toalecie jest znacznie lepszy od tego, który Ty zaprezentowałeś.

Nie, żebym narzekał - ale jak na 4 lata to zaprezentowałeś zerowy poziom beatbox'u. Chyba, że to nie jest szczyt Twoich możliwości - a jeśli - pokaż co potrafisz naprawdę.
 
To jest naprawdę - MEGA CHUJOWĘ, juz raz próbowałeś zaistnieć, nie wyszło. To jest chyba jeszcze gorsze.
 
Ok, dodając ten filmik na to forum, zapewne liczysz się z możliwością krytyki i myślę, że ową również uszanujesz.

Otóż zaprezentowałeś tutaj beatbox, który uczysz się od lat 4. Co Ty o nim sądzisz? Wydaje Ci się że jesteś dobry w tym co robisz?
Dążę do tego, że w moich przekonaniach, beatbox który ja wykonuję przez około 5 lat, kiedy siedzę w toalecie jest znacznie lepszy od tego, który Ty zaprezentowałeś.

Nie, żebym narzekał - ale jak na 4 lata to zaprezentowałeś zerowy poziom beatbox'u. Chyba, że to nie jest szczyt Twoich możliwości - a jeśli - pokaż co potrafisz naprawdę.
nie chcę wiedzieć co jeszcze robisz na "toalecie" :w00t:

co prawda, to prawda :) albo talent się ma, albo idzie się robić co innego.
4 lata... chyba odkąd w pewnym TVNowym programie o charakterze rozrywkowym zasłyszałeś i cośtam próbujesz.
 
Zajebiste masz tenisówki. :)
To mi bardziej przypomina taniec godowy Hipopotamów.

Facet trenował 2 lata. :)
[video=youtube;xGZPUwmCHns]http://www.youtube.com/watch?v=xGZPUwmCHns[/video]

[video=youtube;ynGjnNOXQTo]http://www.youtube.com/watch?v=ynGjnNOXQTo[/video]

Nie jestem wredny, wręcz przeciwnie chcę, abyś trenował 'hardziej', gdyż potencjał zapewne masz.
Po prostu pragnę Ci pokazać, że są ludzie, którzy mogą się pokazywać i tacy, którzy jeszcze nie mogą (brak zachwycających umiejętności, brak możliwości przykucia ucha).
 
Last edited:
O kurwa mać! DUBSTEP BEATBOX!
[video=youtube;A94EEk2rZpU]http://www.youtube.com/watch?v=A94EEk2rZpU[/video]
 
Zamiast 4 lata chciałeś tam chyba napisać 4 miesiące amatorskiej zabawy chodzi to i tak było by za wiele jak na twój obecny skill.
 
Ok, dodając ten filmik na to forum, zapewne liczysz się z możliwością krytyki i myślę, że ową również uszanujesz.

Otóż zaprezentowałeś tutaj beatbox, który uczysz się od lat 4. Co Ty o nim sądzisz? Wydaje Ci się że jesteś dobry w tym co robisz?
Dążę do tego, że w moich przekonaniach, beatbox który ja wykonuję przez około 5 lat, kiedy siedzę w toalecie jest znacznie lepszy od tego, który Ty zaprezentowałeś.

Nie, żebym narzekał - ale jak na 4 lata to zaprezentowałeś zerowy poziom beatbox'u. Chyba, że to nie jest szczyt Twoich możliwości - a jeśli - pokaż co potrafisz naprawdę.

Dziękuję za opinie, jak że wezmą ja sobie do serca. Oczywiście umiem więcej niż zaprezentowałem na występie,
także za parę dni ruszy nowy film, umiem dokładnie naśladować prawie każdą muzykę
w doskonałej harmonii.
 
Dziękuję za opinie, jak że wezmą ja sobie do serca. Oczywiście umiem więcej niż zaprezentowałem na występie,
także za parę dni ruszy nowy film, umiem dokładnie naśladować prawie każdą muzykę
w doskonałej harmonii.

Na filmiku było to mega słabe, może dlatego że mega słaba jakość była. Więc nakręć czymś lepszym.
 
Back
Top