• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Filmiki

ten filmik to glownie adobe after effects, w samym vegasie wiekszosci tych bajerow sie nie zrobi. Swego czasu sie bawilem tymi bajerami. Swoja droga cierpie jak widze, ze takie nooby potrafia postawic otsa z rl mapa i zrobic taki film, a nie potrafia napisac poprawnie chociazby "bosses", nie wspominajac tego, ze film jest po polsku a wstawia angielskie slownictwo jakby nie umial ich przetlumaczyc... Gdzie te czasy kiedy miejsce takich ludzi bylo w depo carlin?
 
tera postawienie otsa jest zbyt proste, każdy chce zarobić i się nie narobić ... kiedyś był inne czasy.. ale no cóż świat się zmienia..
Edit.
Wiem ze kiedyś były gotowe programy tylko styl sie wybierało i filmiki wgrywało hmm sasir chyba miał taki filmik do swojego otsa
 
No mówie, adobe after effect, tyle <------> macie poradników jak zrobić zajeb***ste efekty, nawet taki jak jest ukazany na filmiku, a cały filmik (good pc i net) to 30 min.
 
A ja wiem, ale nie powiem. Heh, już PAPGUJĄ.

Juz 4 osoby mi się na gg pytały.

Adobe After Effects.

Imperial dzięki za reklame :p

@fraceku91 nie nazwałbym siebie noobem, jest to jedna z najbardziej dopracowanych real mapek, równać się mogą z nią telania.net, hexana.net, może jeszcze ciut mi do nich brakuje. Filmiku nie robiłem, dlatego jest on w 2 językach.
 
Last edited:
Bartaskd: Jezeli na tej real mapce masz takie bajery jak staly exp, nie ma vip itemow, co najwyzej jest sms shop z samym paccem czy ewentualnie addon dollami to moze bylbym w stanie uwierzyc, ze ten ots rozni sie od innych real map. Ale od konca elothow (powiedzmy, ze bylo w miedzyczasie konu, gdzie juz i tak nie gralem bo to bylo juz jak mi sie rl mapy przejadly przez te lipne z exp stejdzami) to takiego jeszcze nie widzialem niestety, pomijajac te oldskulowe na zabytkowe wersje tibii. Inna sprawa, ze takie otsy by sie w dzisiejszych czasach nie utrzymaly, ale twierdzenie 'moje gowno smierdzi mniej niz innych' wiele nie zmienia
 
Bartaskd: Jezeli na tej real mapce masz takie bajery jak staly exp, nie ma vip itemow, co najwyzej jest sms shop z samym paccem czy ewentualnie addon dollami to moze bylbym w stanie uwierzyc, ze ten ots rozni sie od innych real map. Ale od konca elothow (powiedzmy, ze bylo w miedzyczasie konu, gdzie juz i tak nie gralem bo to bylo juz jak mi sie rl mapy przejadly przez te lipne z exp stejdzami) to takiego jeszcze nie widzialem niestety, pomijajac te oldskulowe na zabytkowe wersje tibii. Inna sprawa, ze takie otsy by sie w dzisiejszych czasach nie utrzymaly, ale twierdzenie 'moje gowno smierdzi mniej niz innych' wiele nie zmienia

Załatw mi graczy na taki serwer, to mogę dodać tylko samego pacca(bardzo tanio, tylko żeby zarabiał na utrzymanie).
 
No niestety, to juz bedzie problem. Juz sie nie czepiam, w sumie to dobrze, ze potrafisz korzystac z tych graczy co sa, ja juz chyba nie potrafie zeby bylo tak zajebiscie latwo jak na tych real mapach co sa teraz czy unitedotsach itp. Prawda jest taka, ze graja w to juz tylko jakies dzieciaki z gimnazjum i patologiczni licealisci co nie zamienili slowa z dziewczyna w zyciu i nie chodza na imprezy bo wola postawic bota na kolejnej real mapie. A film w rzeczy samej jest niezly, tylko nie podoba mi sie teraz w otsach to, ze zawsze w newsach jedna osoba podpisuje sie jako "<nazwa otsa> team" i pisze caly czas w liczbie mnogiej, chociaz ots jest typowo polskojezyczny to uzywa sie zwrotow angielskich, ktore moznaby spokojnie przetlumaczyc i to jeszcze z bledami no i jeszcze duzo takich rzeczy jest, ktore mnie obrzydzaja
 
Back
Top